numerologia

  6 w numerologii to symbol osoby, która szczęście najbliższych ceni ponad wszystko.

  Cyfry mogą czasami zdradzać więcej niż litery. Tak przynajmniej jest w numerologii. Sylwester Chordecki przygotował specjalny, wiosenny horoskop na majówkę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach?

  Jak obliczyć własną cyfrę i co ona oznacza?

  W numerologii rok 2022 jest szczególny, bo składa się z trzech dwójek. Jak twierdzi numerolożka Kaja Bochniak, liczby mają ogromny wpływ na całe życie każdego z nas. Ich wibracje mogą bardzo pomóc lub zaszkodzić. W Dzień Dobry TVN zgłębiła numerologiczne tajemnice, wyjaśniła, jak sprawdzić swoją liczbę oraz zdradziła, co nowy rok przyniesie dla każdej z nich.

  Liczby mają w naszym życiu ogromne znaczenie, horoskopy (numerologia) pozwalają nam je zrozumieć. Dowiedz się, jakie cechy Twojego charakteru i preferencje partnerskie można wyczytać z magicznych cyfr.

  Czego możemy się spodziewać w grudniu?

  Jedni na co dzień czytają horoskopy oraz proszą wróżkę o poradę w ważnych życiowych sprawach, a inni nie wierzą w żadne zabobony i sądzą, że są panami swojego losu. Czy rzeczywiście istnieje coś takiego jak przeznaczenie i czy można je oszukać, by uchronić się przed nieszczęściem? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym Sylwester Chordecki, numerolog.

  Numerologia - liczba 9 - to altruista gotowy poświęcić swe życie dla innych. Posiada ogromną wrażliwość, która bywa jego szansą, ale może być też brzemieniem trudnym do udźwignięcia. Jaka jest numerologiczna 9?

  Liczba numerologiczna 11 należy do osób niezwykłych. Posiada olbrzymią moc, ale bardzo łatwo zamyka się w sobie i popada w odrętwienie. To od niej zależy, czy skutecznie wykorzysta swoje możliwości. Numerologiczna 11 - horoskop.

  Numerologiczna 7 to jedna z najbardziej zagadkowych liczb. Jest introwertyczna i notorycznie zamknięta w sobie. Choć mogłoby się wydawać, że w ten sposób odgradza się od świata, to w rzeczywistości poszukuje wtedy odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie człowiek może sobie zadać.

  8 w numerologii. Liczba ta symbolizuje osobę ambitną, która wytrwale dąży do osiągnięcia kolejnych celów. Czasami należy jednak być ostrożnym, gdyż może wyznawać zasadę "po trupach do celu". Lepiej unikać konfrontacji z takim przeciwnikiem.

  Rok 2021 jest numerologiczną "piątką" co oznacza, że najbliższe miesiące niosą za sobą energię romansów, dużej aktywności uczuciowej i fizycznej, ale również chaotyczność, zmienność i brak uporządkowania. Numerologiczna "piątka" to również potrzeba wyrażania siebie, szukania swojej tożsamości oraz radosnego i twórczego spędzania czasu, koniecznie w szerszym towarzystwie.

  Numerologiczna 5 marzy o odkrywaniu niezdobytych lądów. Cały czas musi być w ruchu. Stagnacja jej nie służy, a nawet może doprowadzić do poważnych kłopotów emocjonalnych. Jakie jeszcze cechy charakteru posiada?

  Numerologiczna 4 to osoba ostrożna i nieufna. Jednak dzięki swej niebywałej wytrwałości może osiągać olbrzymie sukcesy. Jakie jeszcze cechy posiada?

  Numerologiczna 3 wszędzie, gdzie się znajdzie, wnosi ze sobą radość i optymizm. To najweselsza spośród wszystkich liczb. Nic więc dziwnego, że wszyscy łakną jej towarzystwa!

  Trudno oprzeć się numerologicznej 1. To urodzony przywódca, ale nie taki, który wydaje rozkazy. Zamiast tego potrafi zainspirować otoczenie, by poszło za nim i zjednoczyło się we wspólnym celu.

  Mimo upływu lat wróżki mają cały czas bardzo duży wpływ na zachowania społeczne. Ponad połowa Polaków przyznaje się bowiem do przynajmniej jednokrotnego korzystania z ich usług. Często bywalcy sugerują się ich opiniami. A jak to wygląda od kuchni? W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym Magdalena Rutkowska-Odero, Iza Dajwłowska, Joanna Stawińska oraz Joanna Jurewicz.

  Rok 2020 już za nami. Wielu odetchnęło z ulgą, ponieważ minione miesiące na zawsze zapiszą się w historii jako pełen obostrzeń i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Ale czy w 2021 roku możemy liczyć na nieco więcej optymizmu? Naszymi gośćmi byli: Anna Grzywaczewska-Ciuciura, astrolog Merkurja, Krzysztof Jackowski, jasnowidz oraz Sylwester Chordecki, numerolog.

  4 grudnia świętują Barbary, a zaledwie dwa dni później – Mikołaje. Zapytaliśmy astrolożkę, Miłosławę Krogulską, co mówią o nas nasze imiona. Przy okazji poznaliśmy przepowiednię na przyszły rok. Czym nas zaskoczy?

  Znaki zodiaku od tysięcy lat stanowią przedmiot zainteresowania ludzkości. Już w czasach starożytnych wierzono, że gwiazdy potrafią przepowiadać przyszłość. Koziorożec jest znakiem osób urodzonych pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Uznawany jest za najbardziej konserwatywny w całym horoskopie. Czym wyróżnia się mężczyzna i kobieta koziorożec? Jak powstaje horoskop na dziś? Odkrywamy tajemnice zodiaku.

  9 września rozpoczął się Nowy Rok numerologiczny. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Grzywaczewską - Ciuciurę, Merkurję. Astrolog wytłumaczyła nam, że choć Nowy Rok numerologiczny jest już związany z rokiem 2019, to związane z nim wibracje zaczynają się już obecnej jesieni. Czym są wspomniane wibracje? I co to znaczy, że każdą datę urodzenia można zredukować do jednej cyfry? Po co się to robi? Merkurja zdradziła również, co czeka Polskę w 2019 roku. Czy będzie to czas kobiet czy mężczyzn?

  Co mrocznego kryją w sobie, barany, wagi, panny lub ryby? Jakie są najgorsze cechy raków, byków i strzelców? O najgorszych cechach znaków zodiaku rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z numerologiem Sylwestrem Chordeckim. Dlaczego, zdaniem numerologa, Dorota Wellman i Marcin Prokop tak dobrze się dogadują?

  Przyjęło się mówić, że piątek trzynastego jest pechowy. Skąd się wzięło takie przekonanie? Co nas dzisiaj czeka? O numerologicznym znaczeniu piątku trzynastego mówił w Dzień Dobry TVN numerolog Sylwester Chordecki.

  Januszy można spotkać wszędzie - są Janusze parawanów, Janusze siłowni, Janusze biznesu, a nawet Janusze zakupów. Zjawisko "januszostwa" zaczęło dotykać wszystkich sfer życia publicznego, dlatego mądre i tęgie głowy postanowiły zdefiniować typowego Janusza. Kto zatem może nim być? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Dowiedział się również, jak zachowuje się żona Janusza - Grażyna i ich syn - Seba. A także nauczył się "przykucu sebowego".

  Czy data i godzina narodzin rzeczywiście mają wpływ na nasze życie? Numerolog Sylwester Chorodecki jest przekonany, że tak. Jego zdaniem o 7:12 rodzą się zazdrośnicy, osoby urodzone o 8:40 wiele mówią, ale niewiele robią, a godzina 23:26, o której urodził się Andrzej Sołtysik, wiąże się z prestiżem. Wierzycie w numerologię?

  10 rocznicę obchodzi się tylko raz, a więc świętować ją trzeba hucznie. I tak też robimy ;) Sprawdziliśmy jakie znaczenie w przyrodzie u numerologii ma magiczna liczba 10. Jak rysuje się przyszłość programu Dzień Dobry TVN? Czy czekają nas tłuste lata?

  Anna Kalczyńska jest numerem pięć. Oczywiście zawsze jest numerem jeden, ale tym razem chodzi o numerologię:) Jacy są ludzie - piątki? Czy w dacie urodzenia może być zapisany los człowieka? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Sylwester Chordecki, numerolog. Jak sprawdzić jaką jesteś liczbą?