Numerologiczna 7. Cechy charakteru

Numerologiczna 7. Cechy charakteru
Numerologiczna 7. Cechy charakteru
Źródło: Christina Hemsley / EyeEm/Getty Images
Numerologiczna 7 to jedna z najbardziej zagadkowych liczb. Jest introwertyczna i notorycznie zamknięta w sobie. Choć mogłoby się wydawać, że w ten sposób odgradza się od świata, to w rzeczywistości poszukuje wtedy odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie człowiek może sobie zadać.
Numerologiczne tajemnice
Źródło: Dzień Dobry TVN

Numerologia. Cyfra 7. Jaka jest?

Numerologiczna 7 z zasady jest nieśmiała i introwertyczna. To osoba, która uwielbia medytować, kontemplować i poszukiwać. Prowadzi bogate życie wewnętrzne. W ten sposób nadaje wyższy sens swojemu istnieniu. Poszukuje w życiu obecności jakiejś wyższej siły, nierzadko jest to Bóg. Numerologia - numer 7 oznacza osobę, która stroni od otoczenia i uwielbia własne towarzystwo. Duże przyjęcia będą ją nudzić. Choć z pozoru jest bardzo pewna siebie, to tak naprawdę pozostaje bardzo wrażliwa na opinię innych. Raczej nie spotkasz jej brylującej na przyjęciach - to spokój i samotność dają jej siłę. 

7 numerologia. Jakie cechy charakteru posiada?

Numerologiczna 7 w życiu dąży do ideału, którym najczęściej jest osiągnięcie wysokiego poziomu duchowości (osiąga ją dzięki długiej medytacji). Zwykle jest perfekcjonistą, który poszukuje w swym życiu ładu i harmonii. Numerologia - liczba 7 mimo skupienia na własnym wnętrzu, liczy się ze zdaniem innych i bardzo zależy jej, by dobrze się o niej mówiło. Jeśli ktoś urazi jej uczucia, to nigdy mu tego nie zapomni. Gdy usłyszy złą opinię na swój temat, staje się złośliwa, a nawet zgryźliwa. Przyczyną takiego zachowania jest niska samoocena i posiadanie wielu kompleksów. Jej częste zmiany nastrojów mogą doprowadzić nawet do stanów depresyjnych. 

Liczba 7 numerologia. Życie zawodowe

Liczba ta jest przede wszystkim artystycznie uzdolniona, ale cechuje ją także wysoki poziom elokwencji. Numer 7 w numerologii ma też doskonałą pamięć i bardzo szybko przyswaja wiedzę. Dzięki dobrej intuicji nadaje się do odkrywania i eksploracji nowych, nieznanych obszarów. Przez swoje zainteresowanie duchowością numerologiczne 7 często zostają kapłanami, choć bez wskazania na konkretną religię. Potrafią szybko i skutecznie rozwiązywać problemy, dzięki temu są także dobrymi lekarzami, psychologami i pedagogami. W tych zawodach zgłębiają naturę człowieka, a więc robią to, co potrafią najlepiej. Numerologiczna 7 będzie też doskonałym filozofem. Dzięki dobremu gustowi i wrażliwości na piękno sprawdzi się także w roli dekoratora wnętrz i projektanta ubrań. Liczba 7 (numerologia) posiada również niemały talent muzyczny, który może wykorzystać w życiu zawodowym. 

Numerologiczny rok 7. Miłość

Dzięki swej elegancji i charakterystycznemu wyglądowi numerologiczne 7 szybko zyskują adoratorów. Potrafią być bardzo czułe i uczuciowe, szukają partnera, który będzie potrafił to odwzajemnić. Potrzebują osoby elokwentnej, z którą będą mogły porozmawiać na odpowiednim poziomie. Wejście w relacje nie przychodzi im łatwo. Musi upłynąć sporo czasu zanim zaufają nowej osobie, gdy jednak już to nastąpi jest to relacja trwała i głęboka. Numerologiczna 7 jest bardzo stałym partnerem, zdrada jest dla niej oznaką słabości, nigdy by się do niej nie dopuściła. 

Numerologia partnerska 7 i 7 mówi nam, że liczby te stworzą związek doskonały. Posiadają te same cechy i potrzeby, dzięki czemu świetnie się zrozumieją. Powinny tylko uważać, by poszukując swej duchowości, nie odpłynęły zbyt daleko i nie straciły kontaktu z rzeczywistością. Numerologia 3 i 7 sugeruje, że ten związek również ma dużą szansę na powodzenie. Liczby te nie tylko będą się wzajemnie rozumieć, ale także inspirować do czynienia rzeczy wyjątkowych. Numerologia 8 i 7 twierdzi, że choć liczby te wiele różni, to jednak mogą znaleźć nić porozumienia. 7 będzie doceniała skuteczność i odwagę 8, które w pewnym stopniu jej imponują. Numerologia 9 i 7 mówi nam, że liczby te łączą wspólne zainteresowania. Razem mogą stworzyć związek pełen zrozumienia i szacunku. 

Numerologiczny rok 7. Jaki będzie?

To czas zagłębienia się we własne wnętrze. Pogoń za sukcesem i pieniędzmi zastąpiona zostanie łagodną medytacją, która pozwoli Ci odkrywać nowe światy. To będzie też rok poważnej analizy Twojego życia, tego, jakie jest i jakie być powinno. Poznasz też swoje potrzeby, z których wcześniej nawet nie zdawałeś sobie sprawy.

W tym roku powinniśmy skupić się na umacnianiu stanu swojego ducha. Możemy mieć wrażenie zastoju w naszym życiu, ale to tylko pozory. Wewnętrzna wędrówka wkrótce przyniesie rezultaty. Ten rok będzie też czasem poszukiwania samotności. Dosłownie wszystko będziemy poddawali pod analizę - bądźmy więc ostrożni, łatwo będzie nam w tym czasie skrzywdzić naszych najbliższych. To będzie też dobry czas na podróże i odwiedziny dawno niewidzianych znajomych (relacje te mogą przynieść niespodziewanie duże korzyści). Powinniśmy natomiast unikać inwestycji i dużych wydatków, to nie jest dobry czas na podejmowanie ryzyka finansowego.

Zobacz video:

Jak księżyc wpływa na nasz sen?
Źródło: x-news

Zobacz także:

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Christina Hemsley / EyeEm/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości