Cristiano Ronaldo

  Cristiano Ronaldo

  Cristiano Ronaldo odniósł wielki sukces zawodowy i miłosny. Jest ojcem czwórki dzieci i za pośrednictwem mediów poinformował, że jego rodzina jeszcze się powiększy. Fanów piłkarza wprawiła w osłupienie wiadomość, że sportowiec, spodziewa się bliźniąt. Z całego świata napływają tysiące gratulacji. 

  Euro 2020 to nie tylko święto piłki nożnej, ale również moment, kiedy mamy okazję podziwiać przystojnych i wysportowanych futbolistów z całej Europy. Choć zawodnicy na murawie muszą mieć na sobie odpowiednie stroje ze swoimi numerami i nazwiskami, to już na profilach w mediach społecznościowych mogą sobie pozwolić na więcej swobody. Chętnie chwalą się wyrzeźbionymi sylwetkami, a fankom trudno oderwać od nich wzrok.

  Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Globe Soccer Awards 2020. Podczas wydarzenia odbywającego się w Dubaju piłkarz odebrał prestiżową nagrodę, a jego podobizna została wyświetlona na Burj Khalifa, czyli najwyższym budynku na świecie. Z tej okazji polska power couple zdecydowała się na świetne kreacje, którymi przyćmiła samego Cristiano Ronaldo i jego partnerkę, Georginę Rodriguez.

  O aferze wokół Cristiano Ronaldo, czyli oskarżeniu o gwałt i oświadczeniu opublikowanym przez piłkarza, opowiedział nam w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Kim jest kobieta, która oskarża go i czy w wyniku tych rewelacji runie wizerunek gwiazdy?

  Nick Littlehales uczył gwiazdy sportu, jak spać, by się wyspać. Jego bestsellerowy poradnik właśnie ukazał się po polsku. Jak należy przygotować się do snu? Ile godzin powinniśmy spać, aby się wyspać i w jakiej pozycji? Nicka gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Jeden z niemieckich dzienników doniósł, że Cristiano Ronaldo wyciszył za pieniądze sprawę gwałtu, którego ponoć miał się dopuścić w 2009 roku. Ile - według gazety - zapłacił za milczenie? Jak na tę informację zareagowali internauci? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Barbara Pasek.

  Internet szydzi z popiersia Cristiano Ronaldo, które znalazło się na lotnisku jego imienia na Maderze. Liczba memów na jego temat rośnie w zastraszającym tempie, i to na całym świecie. A, gdyby to znany piłkarz upodobnił się do tego popiersia?

  Po wypadku Dawid zapadł w śpiączkę. Rodzice próbowali wszystkiego. Z racji tego, że jest on fanem Realu Madryt i talentu Cristiano Ronaldo, zdecydowali się na nietypową terapię, puszczali mu relacje z meczów z udziałem jego idola. Udało się! Po 3 miesiącach chłopiec wybudził się ze śpiączki. Spełniło się tez największe marzenie Dawida, Cristiano Ronaldo na wieść o wybudzeniu się chłopca ze śpiączki, postanowił spotkać się ze swoim fanem!

  Mały Piotruś Wróbel choruje na nowotwór oczu. Chłopiec potrzebuje 1,5 miliona złotych na skomplikowane leczenie. Weźmy przykład z przedszkolaków z Gryfina i pomóżmy choremu Piotrusiowi! Z Piotrusiem i jego rodzicami spotkał się Mateusz Hładki.