Dwayne Johnson

    Dwayne Johnson

    "Rampage: Dzika furia" to opowieść o tym, jak niebezpieczne może być ingerowanie człowieka w naturę. W roli głównej Dwayne Johnson, gwiazda kina akcji, który jest podobno najsympatyczniejszym aktorem w Hollywood. Co o Dwayne mówią jego koleżanki z planu Malin Akerman i Noamie Harris? Za co go cenią? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Dwayne Johnson aktorem został przez przypadek. Zagrał w takich filmach jak "G. I. Joe: Odwet", "Podróż na tajemniczą wyspę", czy "Herkules". W 2011 r. dołączył do ekipy kultowej serii "Szybcy i wściekli". Co go potrafi zdenerwować? Czy pamięta swój pierwsza samochód? O czym fani piszą do niego? Co sprawia mu największą przyjemność w życiu? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

    Pierwszy odcinek kultowej już serii "Szybcy i wściekli" został nakręcony 14 lat temu. Od tego czasu powstało siedem kolejnych części. Siódma właśnie wchodzi do kin. Twórcy filmu nie będą tego jednak świętować w pełnym składzie, bo nie ma już z nimi Paula Walkera, który zginął w wypadku. Dziennikaraka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z przyjaciółmi aktora Paula Walkera. Jak wspomina go Tyrese Gibson, Vin Diesel, Jordana Brewster i Dwayne Johnson?