kariera na instagramie

    kariera na instagramie

    Monika Mrozowska poruszyła temat płatnej współpracy, której efekty można podziwiać w mediach społecznościowych. Aktorka zaznaczyła, że nie wszystkie produkty pojawiające się na jej profilach goszczą tam w ramach współpracy. Tym samym dała swoim fanom krótki wykład o podstawowych zasadach w pracy influencera.

    Większość dorosłych usłyszała o nich dopiero w ostatnich dniach dzięki bijącym rekordy popularności lodom na patyku, ale Ekipa Friza święci triumfy w Internecie już od dłuższego czasu. Główną twarzą paczki youtuberów jest Karol Wiśniewski, czyli Friz. Nie możemy jednak zapominać o tym, że na sukces grupy pracują również jego przyjaciele - wśród nich partnerka Karola i jej koleżanki. Kim są dziewczyny z Ekipy i czy mogą zagrozić innym influencerkom?

    Instagram to w ostatnim czasie najpopularniejsze medium społecznościowe. Można go wykorzystywać do różnych celów. Co trzeba zrobić, by odnieść sukces na Instagramie? Liczą się dobre zdjęcia, hashtagi czy treści?W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Sylwię Szostak, Adriannę Kępkę i Michała Będźmirowskiego, których na Instagramie śledzi kilkaset tysięcy obserwujących. Jakie widzą korzyści w prowadzeniu konta na Instagramie? Do jakiego stopnia Instagram jest wynikiem kreacji, a do jakiego odwzorowaniem ich osobowości? Jak podtrzymują zainteresowanie na Instagramie? Jak radzą sobie z hejtem? I ile można zarobić na prowadzeniu konta na Istagramie?