Gwiazdy

Mundial w Katarze. Jakub Rzeźniczak ocenił szanse Polaków w starciu z Francuzami. Postawił na jednego zawodnika

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
plotek.pl
Jakub Rzeźniczak

W 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze polska reprezentacja zmierzy się z Francuzami. Jakub Rzeźniczak w najnowszym wywiadzie ocenił grę kolegów oraz spróbował przewidzieć przebieg spotkania. Kto jego zdaniem wygra niedzielną rywalizację?

Mundial w Katarze. Mecz Polska-Francja

Reprezentacja Polski pomimo przegranej z Argentyną awansowała do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Decydujący okazał się bilans bramek. W najbliższą niedzielę tj. 4 grudnia Biało-Czerwoni zmierzą się z Francuzami, którzy walczą o obronę tytułu.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Wielu kibiców sceptycznie podchodzi do tego spotkania i jednogłośnie wskazuje, że trzeba przygotować się na porażkę. Natomiast zdaniem byłego reprezentanta Jakuba Rzeźniczaka sytuacja nie jest aż tak beznadziejna.

Jakub Rzeźniczak ocenił szanse Polaków w starciu z Francją

Piłkarz Wisły Płock w rozmowie z "Plotkiem" ocenił, jak może wyglądać mecz.

- Zdecydowanym faworytem są Francuzi, ale dobrze wiemy, jak nieprzewidywalnym sportem jest piłka nożna. Na tym turnieju widzieliśmy już porażki wielkich drużyn, z tymi teoretycznie słabszymi. Pewnie Francja będzie prowadziła grę, a my, jak to było w ostatnich spotkaniach, będziemy szukać szans w kontrataku -przyznał Jakub Rzeźniczak.

Jak dodał, liczy szczególnie na bramkarza polskiej reprezentacji. - Miejmy nadzieję, że Wojciech Szczęsny podtrzyma swoją doskonałą dyspozycję z poprzednich spotkań, ale tak jak napisałem, to jest piłka i wszystko jest możliwe - podkreślił piłkarz.

Polska awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata
Polska awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości