Jakub Rzeźniczak

  Ewelina Ślotała kilka lat temu spotykała się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. W swojej najnowszej książce opisała ich relację. - Z perspektywy czasu rozumiem te tabuny kobiet, które za nim latają - czytamy w "Żonach Konstancina".

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pod koniec lipca poinformowali, że zmarł ich ukochany syn. Po miesiącu od śmierci dziecka piłkarz postanowił udzielić pierwszego wywiadu. Jak radzi sobie z żałobą?

  Zmarł Oliwier, syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Chłopiec miał niewiele ponad rok. O jego śmierci poinformowali za pośrednictwem Instagrama pogrążeni w żałobie rodzice. - Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia - czytamy.

  12-miesięczny Oliwier walczy z nowotworem wątroby, który dał przerzuty do płuc.

  Jakub Rzeźniczak postanowił zabrać głos w sprawie choroby i leczenia swojego syna Oliwiera, u którego zdiagnozowano rzadki nowotwór wątroby. W najnowszym wywiadzie wyznał także, jakie ma kontakty z byłą partnerką, Magdaleną Stępień. Czego się obawia w związku z podróżą do Izraela?

  Magdalena Stępień kilka miesięcy temu poinformowała, że jej syn Oliwier zmaga się z rzadką odmianą nowotworu wątroby. Na jakim etapie jest teraz leczenie?

  Magdalena Stępień po raz drugi poprosiła o wsparcie zbiórki na leczenie swojego syna, Oliwiera, który choruje na bardzo rzadki nowotwór. W mediach społecznościowych opowiedziała także o tym, że ojciec chłopca - Jakub Rzeźniczak ją zastrasza. Do jej słów postanowił się odnieść piłkarz. W tym celu opublikował oświadczenie.

  Modelka poprosiła o pomoc w zbiórce na operację i leczenie chłopczyka.

  Magdalena Stępnień powróciła do mediów społecznościowych, by opowiedzieć o przebiegu leczenia swojego syna. Modelka nie tylko zdradziła, jak czuje się maluch, ale też opowiedziała o tym, na co wystarczyły jej pieniądze zebrane przez internautów. - Czuję się w obowiązku poinformować o przebiegu leczenia - wyznała.

  Magdalena Stępień zorganizowała zbiórkę na leczenie synka, u którego zdiagnozowano złośliwego guza wątroby. Wiele osób poddało w wątpliwość jej sens z uwagi na zarobki ojca chłopca. Jakub Rzeźniczak postanowił odnieść się do tych uwag. Piłkarz wypowiedział się także w sprawie choroby i leczenia małego Oliwiera.

  Diagnoza, którą usłyszała od lekarzy Magda Stępień, była zatrważająca. Jej syn ma dwunastocentymetrowego guza zlokalizowanego w wątrobie. Oliwier walczy z nowotworem złośliwym. W zbiórce pomaga jej Anna Lewandowska.

  "Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby." - napisała na Instagramie. Magda poprosiła fanów o wspólną modlitwę.

  Magdalena Stępień w niedzielę ochrzciła syna. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała o kulisach ceremonii. "Dla osoby, która wierzy w Boga, to jeden z najważniejszych dni w życiu" – mówi modelka. Ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, nie dotarł ani do kościoła, ani na przyjęcie.

  Magdalena Stępień to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda najpierw w 2016 r. zasłynęła jako uczestniczka "Top Model", a później w 2020 r. ponownie jako nowa dziewczyna piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Po rozpadzie związku była modelka zdradza, co zamierza dalej. O plany na przyszłość zapytał ją Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Magdalena Stępień kilka tygodni temu urodziła syna. Oliwier jest owocem jej związku z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem. Aby odreagować ostatni stres związany z rozstaniem z partnerem i trudnym porodem, modelka wybrała się z dzieckiem w zagraniczną podróż. Nam zdradziła, dokąd wyjechała i jakie ma plany na najbliższe miesiące.

  Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak są obecnie jednymi z najgłośniejszych nazwisk w polskich mediach. Fotomodelka niedawno została mamą. Niestety ojciec dziecka nie był obecny przy porodzie. Związek z piłkarzem rozpadł się krótko przed przyjściem na świat małego Oliwiera. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Magda opowiedziała, jak wychowuje kilkutygodniowego synka.

  Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Fotomodelka niedawno została mamą. Niestety przy porodzie nie był obecny ojciec dziecka. Jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem rozpadł się na krótko przed przyjściem na świat małego Oliwiera. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Magda ujawniła kulisy rozstania. Zdradziła także, jak obecnie się czuje.

  Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Fotomodelka niedawno została mamą. Jej związek z ojcem dziecka, piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem rozpadł się niedługo przed narodzinami ich syna. Teraz Magda ujawniła kulisy rozstania publikując obszerny wpis w mediach społecznościowych.

  Widzowie TVN-u doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji "Top model", która szybko zaskarbiła sobie ich sympatię. Teraz jako świeżo upieczona mama udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o porodzie, trudnym połogu i samotnym rodzicielstwie. - Miałam skurcze 24 godziny, niestety Kuby nie było przy mnie. Mimo że wiedział, że się zaczęło – wyjawiła.

  Magdalena Stępień przekazała radosną nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Uczestniczka "Top model" urodziła synka i pochwaliła się jego pierwszą fotografią. Ojcem jest jej były partner, Jakub Rzeźniczak.

  Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak niedługo zostaną rodzicami. Lada dzień na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. Modelka w mediach społecznościowych, zasugerowała, że będzie samodzielnie wychowywać syna, a fani zaczęli spekulować, że rozstała się z piłkarzem. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Stępień zdradziła, jaka jest prawda.

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień są parą od ponad roku. Co prawda zakochani mają za sobą mały kryzys, ale udało im się go przezwyciężyć. Obecnie spodziewają się pierwszego dziecka. Jakie ciążowe zachcianki ma wybranka piłkarza?

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień mają wyjątkowo radosny czas. Para oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. W grudniu piłkarz podzielił się nowiną, że ich rodzina się powiększy. Teraz już wiadomo, czy zakochani spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Ogłosili to w filmiku, który zamieścili w sieci.

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. W grudniu ubiegłego roku piłkarz podzielił się radosną nowiną w sieci, potwierdzając tym samym krążące w mediach pogłoski o ciąży swojej ukochanej. Ostatnio natomiast Magda zdradziła nieco szczegółów na temat swojego samopoczucia.

  Media obiegła zaskakująca informacja! Choć związek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień wielokrotnie przeżywał wzloty i upadki, wszystko wskakuje na to, że zakochani doszli do porozumienia. Podobno postanowili założyć rodzinę i właśnie oczekują narodzin pierwszego potomka.

  Jakub Rzeźniczak to polski piłkarz, grający na pozycji obrońcy w klubie Wisła Płock. Sportowiec właśnie po raz pierwszy pokazał zdjęcie ze swoją 2-letnią córeczką.

  O trudnym sezonie w klubie, "wyładowywaniu energii w domu" i namawianiu żony do aktywności fizycznej, z kapitanem Legii Warszawa Jakubem Rzeźniczakiem, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Kolejną osobą, która odpadła z drugiej edycji Agenta-Gwiazdy jest Edyta Zając-Rzeźniczak. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała, jak zareagował jej mąż - Kuba Rzeźniczak, kiedy dostała propozycję udziału w programie, jak wspomina udział w Agencie, co było dla niej największym wyzwaniem podczas nagrywania programu, czy któryś z uczestników ją denerwował i czy mężczyźni z ekipy próbowali ją podrywać.