Gwiazdy

Joanna Kulig wzruszyła się na wizji. Mówiła o "Szlachetnej Paczce". "Jako dziecko dużo takiej pomocy otrzymałam"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Joanna Kulig zagra u boku Michaela Keatona i Ala Pacino
Joanna Kulig zagra u boku Michaela Keatona i Ala PacinoDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Joanna Kulig bierze udział w akcji "Szlachetna Paczka". Aktorka we wzruszających słowach opowiedziała w Dzień Dobry TVN o czasach, kiedy sama potrzebowała pomocy, dlatego ta idea jest jej bardzo bliska. Wyjaśniła, jak ważna jest forma obdarowywania innych ludzi. Kulig zdradziła też szczegóły filmu, w których zagra u boku Michaela Keatona oraz Ala Pacino.

Joanna Kulig bierze udział w "Szlachetnej Paczce"

Grudzień to szczególny czas pomagania, angażujemy się w różne akcje tak, aby obdarować tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na pewne rzeczy albo są samotni. Joanna Kulig od lat wspiera "Szlachetną Paczkę".

- To jest dla mnie strasznie bliska inicjatywa , dlatego, że sama jako dziecko bardzo dużo takiej pomocy otrzymałam. Dlatego też się wzruszam - mówiła łamiącym się głosem aktorka.

Joanna Kulig tłumaczyła też, że najgorszy jest rodzaj swego rodzaju jałmużny. Warto pomagać właśnie w taki szlachetny sposób, tak, aby druga osoba nie czuła się gorsza.

- Całą pomoc, którą otrzymałam od wszystkich ludzi w Krynicy Zdrój, w pomocy stypendialnej to była pomoc z szacunkiem. Wiem, że ludzie wstydzą się o tę pomoc prosić, czują się gorzej. "Szlachetna Paczka" z samej nazwy pomaga ludziom w szlachetny sposób, bez takiego poczucia jałmużny - tłumaczyła.

Do 9 grudnia można wejść na stronę akcji i znaleźć osobę, którą chcemy i możemy obdarować. Ważne jest to, żeby wczytać się w potrzeby tych ludzi. Często zdarza się, że potrzebują zupełnie czegoś innego, niż nam się wydaje.

Joanna Kulig pojawi się na ekranach światowych kin

Joanna Kulig niedawno wróciła z planu filmowego w Stanach Zjednoczonych. To produkcja w reżyserii samego Michaela Keatona, który gra w nim też główną rolę. To historia seryjnego zabójcy, który traci pamięć. Rolę w tym filmie ma także Al Pacino.

- Jestem postacią pozytywną, choć jest to film noir. Także jest też taki duży odcień tajemnicy, spokoju - tłumaczyła aktorka.

Joanna Kulig jest już po pięciu dniach zdjęciowych. Od trzech lat mieszka w Polsce, a wyjazdy na plany zagranicznych produkcji stara się odpowiednio planować, żeby pogodzić je z życiem rodzinnym.

- Dumna jestem z tego, co mi się przytrafia, ale i tak uważam, że pomoc drugiemu człowiekowi, to, żeby się gdzieś nie pogubić, być dobrym człowiekiem to jest chyba najważniejsze. A te rzeczy są dodane, a jak są dodane, to wychodzą. Jak człowiek się fiksuje tylko na karierze, to jest za mało mi się wydaje - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości