Joanna Kulig

  "Każdy wie lepiej" to komedia opowiadająca o zakochanej parze, która pragnie stworzyć wspólnie zgraną rodzinę.

  Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek. Artystka robi karierę nie tylko w Polsce. Coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach. 24 czerwca gwiazda obchodzi czterdzieste urodziny. Jak zamierza świętować? Czy to dla niej przełomowy moment?

  O Joannie Kulig w ostatnich dniach było głośno we wszystkich mediach. Aktorka bowiem przebywała w Cannes, gdzie wcielała się w rolę jurorki. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o festiwalu, a także swoich przyszłych planach.

  75. Festiwal Filmowy w Cannes trwa do 28 maja. Podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie wiele wspaniałych filmów, a na czerwonym dywanie pokażą się największe światowe gwiazdy. Nie zabraknie również polskich akcentów.

  Aktorka będzie członkinią jury. Kto jeszcze będzie oceniał konkursowe filmy?

  Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

  Joanna Kulig i Szymon Komasa opowiedzieli o współpracy przy płycie "Piosenki z Kabaretu Starszych Panów". Aktorka gościnnie zaśpiewała jeden z utworów wspólnie z autorem, a wokalista podkreśla, że ten krążek stworzyło samo życie.

  Joanna Kulig opowiedziała w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl o swoich planach muzycznych. Aktorka zdradziła także, czy jej synek chce pójść w ślady mamy i czy ma zdolności artystyczne.

  "To jest niesamowita historia, tajemnica"

  Przekonują, że "piosenka jest dobra na wszystko".

  Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek. Jej ogromny talent doceniają nie tylko rodzimi, ale i zagraniczni twórcy. Magazyn "The Hollywood Reporter" podaje, że aktorka dostała jedną z głównych ról w amerykańskiej komedii romantycznej "She Came To Me". O czym będzie film?

  Po sukcesie "Zimnej wojny", w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, w którym Joanna Kulig zagrała główną rolę kobiecą, aktorka nie może narzekać na brak pracy. Z powodzeniem robi karierę zarówno za granicą, jak i w Polsce. Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Pajęczyna", produkcji Player Original. Joanna będzie jego główną gwiazdą.

  Kinga Korta i Helena Deeds chciałyby zaistnieć na wielkim ekranie. Charyzma, wdzięk, luksus i przepych oraz trudne początki dorosłego życia. Ich historie to gotowy materiał na film. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o wizji tego projektu. Poznaliśmy także kulisy ich przyjaźni. Koniecznie zobaczcie wideo.

  Joanna Kulig w żałobie. Zgodnie z informacją przekazaną przez jeden z tygodników, zmarła ukochana babcia aktorki. Ze względu na pandemię gwiazda nie zdążyła zobaczyć seniorki przed śmiercią.

  Joanna Kulig ma za sobą pasmo sukcesów. Udział w nominowanym do Oscara filmie "Zimna wojna" i rola w międzynarodowym serialu reżysera "La La Land" ugruntowały jej pozycję zawodową. Aktorka na początku zeszłego roku urodziła dziecko. Jak łączy macierzyństwo z pracą? Przyznaje, że nie jest to łatwo.

  Byliśmy na planie serialu "Pułapka", a dokładnie odwiedziliśmy główną bohaterkę Olgę w jej mieszkaniu. Dom pisarki robi ogromne wrażenie. Drugą ważną postacią w serialu jest Ewa, nastoletnia wychowanka domu dziecka, która zostaje uwikłana w kryminalną pułapkę. Jej postać jest bardzo skomplikowana. Jak odtwórczyni roli Ewy, czyli Mariannie Kowalewskiej współpracuje się z Agatą Kuleszą? Czy starsza stażem aktorka udziela jej rad?

  Jak szanse na to, że Joanna Kulig będzie nominowana do Oscara za rolę w filmie "Zimna wojna", ocenia Grażyna Torbicka? Co przemawia za tym, że aktorka zostanie doceniona? Czym dla aktora jest taka nominacja i czy rzeczywiście już sam fakt, że jej nazwisko pojawia się w tym kontekście, ma znaczenie?

  Film Pawła Pawlikowskiego "Zimna Wojna" odniósł w Cannes ogromny sukces. Podczas premiery twórcy filmu otrzymali owacje na stojąco. Krytycy mówili o "Zimnej wojnie" w samych superlatywach. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórczynię roli głównej Joannę Kulig. Czy aktorka spodziewała się, że takiej reakcji publiczności? Co w czasie przygotowań do filmu było dla niej najtrudniejsze? Jak wychodziła z roli? I jakie ma teraz plany?

  Byliśmy z kamerą na polskiej premierze "Zimnej wojny" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Film na festiwalu w Cannes zebrał owacje na stojąco .Jakie odczucia towarzyszyły odtwórcom głównych ról, kiedy gratulowała im Julianne Moore czy Cate Blanchett? Czy Joanna Kulig i Tomasz kot spodziewali się takiego sukcesu? Z aktorami rozmawiała Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Zimna Wojna Pawła Pawlikowskiego ma szansę na Złotą Palmę - najważniejszą nagrodę festiwalu w Cannes. To właśnie tam film miał swoją premierę. W produkcji zagrali: Joanna Kulig, Tomasz Kot i Borys Szyc. Jak aktorzy budowali swoje role? Co czuli po zakończeniu pokazu w Cannes? Rozmawiała z nimi dziennikarka Grażyna Torbicka.

  Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego walczy o Złotą Palmę w Cannes. Na nagrodę ma spore szanse, bo filmem zachwycają się światowi krytycy. To jak wygląda Cannes od kulis mamy szansę zobaczyć dzięki Instagramowi gwiazd. Joanna Kulig, żona Tomasza Kota - Agnieszka czy narzeczona Borysa Szyca - Justyna na bieżąco publikują prywatne zdjęcia zza kulis. Jak ekipa "Zimnej wojny" spędza czas poza czerwonym dywanem? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

  W szkole podstawowej nr 132 w Warszawie, gdzie swój magazyn ma "Szlachetna Paczka", Robert Stockinger spotkał się z Agatą Kuleszą i Joanną Kulig, które aktywnie uczestniczą w tej akcji. Co zachęciło je do uczestnictwa i co włożyły do swojej paczki? Jak wyglądają świąteczne przygotowania w ich domach?

  Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie wychowała takich aktorów jak Jerzy Stuhr, Dorota Segda (obecna rektor uczelni), Joanna Kulig, Tomasz Kot, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska. Uniwersytet obchodził swoje 70-lecie i z tej okazji jego najwybitniejsi absolwenci wystąpili wspólnie w sztuce "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Czy mieli tremę przed spektaklem? Jak wspominają czas studiów? W Krakowie była Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska podczas konferencji filmowej poświęconej legalnemu korzystaniu z kultury i walce z piractwem spotkała się z Joanną Kulig i Piotrem Adamczykiem. Ci aktorzy otrzymują nagrody o znaczeniu międzynarodowym. Grają również w zagranicznych produkcjach. Dlaczego - według nich - filmy należy ściągać z legalnych źródeł i jak odróżnić je od tych pirackich?

  Film polsko-francuski „Niewinne” opowiada o polskich zakonnicach oraz francuskim Czerwonym Krzyżu, który przeprowadza reemigrację swoich obywateli, zrzeszając ich w szpitalu. W rolę siostry Ireny wcieliła się Joanna Kulig. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy aktorkę o szczegóły dotyczące tej produkcji i kolejne plany zawodowe.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: charyzmatyczna Joanna Kulig w kolejnej poruszającej roli. Prócz tego: syn hollywoodzkiego gwiazdora, który nie został aktorem - czym zajmuj się Ben Ford? W programie także: kobiety, które chcemy zawsze słuchać i oglądać - powrót Ani Dąbrowskiej oraz czat z Joanną Krupą. Startujemy o 8.30!

  "Niewinne" to film opowiadający o bulwersującym momencie w historii Polski. Jego bohaterem jest francuska sanitariuszka, która pomagała odbierać porody, polskim zakonnicom zgwałconym przez żołnierzy Armii Czerwonej. Reżyserem filmu jest Anne Fontaine znana z takich produkcji jak "Coco Chanel" czy "Idealne matki", w roli zakonnic zobaczymy, między innymi: Agatę Kuleszę, Agatę Buzek i Joannę Kulig.

  "To jest film kostiumowy, to jest wodewil, trochę thriller nawet (...) dużo gatunków łączy ten film". O "Disco Polo" opowiedzieli nam, odtwórczyni głównej roli kobiecej, Joanna Kulig i Piotr Głowacki, który w filmie wcielił się w postać "Rudego" i specjalnie do tej roli musiał nauczyć się grać na syntezatorze!

  Na ekrany kin wchodzi film "Disco polo". W Dzień Dobry TVN gościliśmy reżysera obrazu Macieja Bochniaka. Jak wspomina pracę na planie? Czy w filmie było miejsce na improwizację? Jak reżyserowi współpracowało się z żoną - Joanną Kulig - która w filmie zagrała divę disco polo? Dlaczego wybrał właśnie ją?

  Podobieństwo do Joanny Kulig nieprzypadkowe. Justynę Schneider mogliście podziwiać w filmach „Los numeros” czy „Supermarket”. Niedawno pojawiła się w „Na Wspólnej”. W kuchni Dzień Dobry TVN Justyna Schneider, w asyście Andrzeja Polana, przygotowała: ciasto waniliowe z truskawkami, polędwiczki wieprzowe, chrupiące letnie warzywa i młode ziemniaki oraz napój pomidorowy i małe smażone racuszki.