Joanna Kulig nie chciała być aktorką? "Bardzo mocno to przeżywam"

Joanna Kulig nie chciała być aktorką? "Bardzo mocno to przeżywam"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show biznesie?
Co słychać w show biznesie?
Joanna Kulig o pracy w Los Angeles
Joanna Kulig o pracy w Los Angeles
Joanna Kulig zagra u boku Michaela Keatona i Ala Pacino
Joanna Kulig zagra u boku Michaela Keatona i Ala Pacino
Joanna Kulig o planach muzycznych i synku
Joanna Kulig o planach muzycznych i synku
Joanna Kulig robi międzynarodową karierę i gra w hollywoodzkich produkcjach. Aktorka w wywiadzie dla Moniki Olejnik wyznała, że jej występy w zagranicznych filmach to dzieło przypadku. Co to oznacza? O tym w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Joanna Kulig - kariera za granicą

Joanny Kulig była gościem programu "Monika Olejnik. Otwarcie", który można oglądać na platformie TVN24 GO. W Dzień Dobry TVN zobaczyliśmy fragment tej rozmowy.

- Chciałaś śpiewać i w pewnym momencie stwierdziłaś, że chciałaś być aktorką, ale jakoś nie wychodziło i chciałaś z tego zrezygnować? - zapytała Olejnik.

- To chyba były momenty związane z takim przepracowaniem, ponieważ ja w ogóle mam takie wrażenie ostatnio, że dużo rzeczy mi się przydarza. I nawet doszłam do wniosku ostatnio, jak udzielałam wywiadu dla "Zwierciadła", że ja chyba nie do końca gram, tylko przeżywam. Tak głęboko wchodzę w jakieś tematy filmowe, że w sumie bardzo mocno to przeżywam. Na jakiś czas to się staje pewną częścią rzeczywistości. To jest w jakiś sposób zapamiętane organicznie inaczej niż tylko taka rola stricte teatralna, gdzie i tak teatralnie wchodzisz w pewną atmosferę, w grupę - stwierdziła Joanna Kulig.

- Powiem ci, że inaczej zupełnie Agata Kulesza reaguje. Agata Kulesza zagra, wychodzi i już jest Agatą Kuleszą - odparła dziennikarka.

- Dlatego ja chyba za dużo ról nie mogę zagrać, bo niektórzy grają i odcinają to od siebie. (...) À propos tego, co mówisz, czy chciałam, czy nie chciałam być aktorką, wydaje mi się, że mi się to przydarzyło. Nigdy o tym nie marzyłam. Super, że mi się to przydarzyło, bo poznaję tak dużo ciekawych ludzi, wchodzę w te rzeczywistości, ale wiem, że też trzeba odpoczywać - przyznała aktorka.

Joanna Kulig o Akademii FIlmowej

Gwiazda nie tylko gra w światowych produkcjach, ale jest również członkinią Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, która przyznaje Oscary. Jak czuje się w roli jurorki oceniającej innych aktorów?

- Jak byłam z "Zimną wojną", to była taka walka o członków Akademii, żeby oglądać, zapraszać, żeby jak najwięcej członków Akademii obejrzało konkretne filmy, żeby móc na nie zagłosować. Teraz byłam po tej drugiej stronie i to jest ciekawe doświadczenie. (...) Jak się jest w jury i się ocenia, to trochę ma się taką uprzywilejowaną sytuację pozbawioną stresu. Jesteś tam, żeby oglądać. Właściwie nie masz tego stresu, czy coś dostaniesz, czy nie - podkreśliła Joanna.

Więcej informacji z show-biznesu można znaleźć w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz