Gorące tematy

"Podaruj Misia". Gwiazdy opowiadają bajki i zachęcają do pomagania

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Podaruj Misia - Monika Olejnik
Podaruj Misia - Monika Olejnik
wideo 2/4

Miś to znacznie więcej niż tylko zwykła zabawka. Niektóre z nich mogą nieść pomoc. Właśnie takie niezwykłe pluszaki - już po raz 17. - wspólnie z największymi polskimi gwiazdami i osobistościami medialnymi przygotowała Fundacja TVN. Aby zachęcić do kupowania zabawek oraz pomagania powstał wyjątkowy spot, w którym znani i lubiani czytają bajki o przygodach tych niezwykłych misiów.

"Podaruj misia". Dlaczego warto pomagać?

Już od 17 lat Fundacja TVN organizuje akcję "Podaruj Misia". W jej ramach gwiazdy i osobistości znane z pierwszych stron gazet - wspólnie z najlepszymi polskimi projektantami - tworzą niezwykłe przytulanki. Tegoroczne pluszaki projektowali Anita Werner, Magdalena Cielecka, Filip Chajzer oraz Agnieszka Dygant.

Podobnie, jak w poprzednich latach do zakupu pluszaków, a przede wszystkim pomagania, zachęca również wyjątkowy spot. Gwiazdy, które projektowały miśki oraz te, które od lat wspierają inicjatywę Fundacji TVN, opowiedziały w nim bajki. Każda z nich przedstawia historię jednego misia i przygodę, która mu się przytrafiła. I tak Anita Werner opowiada o pluszaku, który poleciał w kosmos, Magdalena Cielecka o misiu, który pomógł bałwankowi odzyskać jego nos oraz oczy. Miś Agnieszki Dygant pomógł reniferom wydostać się ze śnieżnej zaspy. Wstęp do wszystkich opowieści czyta Dorota Wellman.

Warto dodać, że w specjalnym spocie wystąpili również Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Damian Michałowski i Piotr Marciniak.

Akcja Fundacji TVN "Podaruj Misia". Gdzie można kupić pluszaka?

Misie trafiły do sprzedaży w czwartek, 1 grudnia. Pluszaki - podobnie jak w poprzednich latach - dostępne są w sklepach sieci Rossmann. Warto dodać, że pieniądze, które uda się zebrać w ten sposób, w całości zostaną przekazane na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. W planach jest także przeniesienie i powiększenie Kliniki Onkologii.

Zbiórkę środków na ten cel wspiera akcja #zdrowiewgłowie, w którą również zaangażowały się największe polskie gwiazdy.

Fundacja TVN. Jak można ją wspomóc?

Każdy, to chce pomóc w budowie może wysłać SMS o treści "POMAGAM" na 7356 (koszt 3,69 z VAT), przesłać pieniądze z pomocą opcji BLiK na numer 509 559 966, skorzystać z PayU, PayPro (przelewy24) lub dokonać płatności online na stronie fundacja.tvn.pl/wplac-online.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości