pluszaki

  pluszaki

  Donacja to ciągle temat tabu. Niewiele osób decyduje się oddać swoje narządy i uratować komuś życie. Na szczęście działalność Pawła Klikowicza odczarowuje temat transplantologii. Pluszowe organy, które sprzedaje, to nie tylko pluszaki, ale przede wszystkim doskonała okazja do tego, aby już najmłodszym tłumaczyć, że nasze narządy mogą uratować komuś życie.

  Mogą być pluszakami, ukochanymi maskotkami nie tylko dla dzieci, ale i ozdobą domu. Pluszowe lamy opanowały dziś studio Dzień Dobry TVN. A wszystko zaczęło się od robienia na szydełku...Dwie siostry: Bogna Ganoza-Świerczek i i Karolina Mejia – Świerczek zwarły szyki i tak powstały słodkie lamy w ekstrawaganckich ubrankach. Jak dzieci reagują na tego rodzaju maskotki?

  A wszystkie testowane na dzieciach! Karina Pluta sama projektuje i szyje zabawki i akcesoria dla dzieciaków. Co było inspiracją do powstania tego biznesu? Jakie są ceny zabawek i z czego są zrobione?

  Szukaliście już świątecznych prezentów dla swoich dzieci? Mamy dla Was propozycję - pluszaki, które powstają z dziecięcych rysunków. Przekonajcie się, jak dzieci wyobrażają sobie otaczający je świat. Joanna Arciszewska postanowila wykorzystać kreatywność maluchów i tak oto powstał jej biznes. Podobają się Wam pluszaki jak malowane?

  Z wykształcenia scenografka. Zuzanna Janczak otacza się bajkowymi stworami nie tylko siebie. Chce także innych wciągnąć w świat pluszaków i przytulanek. A wszystko zaczęło się od nietoperza. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę firmy, która szyje pluszowe potwory.

  Nasi mali eksperci zdradzili kilka swoich małych tajemnic. Jakie zabawki lubią najbardziej? Instrumenty muzyczne, pluszaki, samochodziki czy może raczej klocki? A jakie zabawki lubi twoje dziecko?