Świąteczne misie Fundacji TVN już w sprzedaży. Pluszaki, które pomagają

Olivier Janiak
Źródło: Dzień Dobry TVN
Świąteczne misie Fundacji TVN powracają
Świąteczne misie Fundacji TVN powracają
Podaruj misia komuś, kogo kochasz
Podaruj misia komuś, kogo kochasz
Podaruj misia komuś, kogo kochasz - Olejnik i Kraśko
Podaruj misia komuś, kogo kochasz - Olejnik i Kraśko
Podaruj misia komuś, kogo kochasz - Collins
Podaruj misia komuś, kogo kochasz - Collins
Gwiazdy TVN już od 17 lat tworzą wyjątkowe, świąteczne misie, których celem jest nie tylko uszczęśliwianie obdarowywanych osób, ale przede wszystkim pomaganie. Dochód ze sprzedaży pluszaków przeznaczany jest na wsparcie celów Fundacji TVN. Misie z początkiem grudnia trafiły do sprzedaży. Z gwiazdami pracującymi przy promocji maskotek porozmawiała Sandra Hajduk.

Misie Fundacji TVN już w sprzedaży

Każdego roku gwiazdy związane ze stacją TVN mają okazję zaprojektować swojego własnego pluszaka, który ruszy w świat, by pomagać i uszczęśliwiać innych. W tym roku swojego misia ma m.in. Anicie Werner -To ogromny zaszczyt, że miśka nosi moje imię - przyznała. Prezenterka zdecydowała, że strój dla jej maskotki zaprojektuje Robert Czerwik.

O wynikach tej współpracy opowiedziała Sandrze Hajduk. Zabawkę ubrała w białą tiulową sukienkę ze skrzydłami. - Może być takim misiem aniołem - powiedziała Anita Werner.

Gosia Baczyńska i Magdalena Cielecka stworzyły z kolei misię Magdę. - Śmieję się, że moja misia jest nawet do mnie podobna: jest blondynką, ma niebieskie oczy i błyszczącą sukienkę - mówiła aktorka. - Misie TVN to ważna inicjatywa: piękna, słodka, zawsze towarzyszy nam przed świętami - dodała.

Sandra Hajduk odwiedziła z kamerą plan zdjęciowy, na którym atmosfera była jak zwykle ciepła i świąteczna. Nad klipem promującym coroczną inicjatywę Fundacji TVN pracowały nie tylko te gwiazdy, które tworzyły misie, ale i ich koledzy z branży. Co więcej, każdy z nich miał okazję opowiedzieć najmłodszym bajkę związaną z danym misiem.

1 grudnia to wyjątkowy moment nie tylko dlatego, bo zaczynamy odliczać czas do świąt. To również dzień, w którym misie trafiły do sprzedaży. Pluszaki dostępne są w sklepach sieci Rossmann.

"Podaruj Misia". Na co przeznaczony będzie dochód?

Co roku dochód z zakupu maskotek przeznaczony jest na pomoc najmłodszym potrzebującym. Tym razem Fundacja TVN planuje wsparcie zbiórki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży. Inwestycja ma potrwać dwa lata.

- Centrum Psychiatrii i Onkologii już rośnie w siłę na naszych oczach i to dzięki właśnie takim akcjom - powiedziała Sandrze Hajduk Małgorzata Rozenek-Majdan.

Każdy może pomóc. Swoją cegiełkę można dołożyć kupując misia. Można wysłać też SMS POMAGAM na 7356 (koszt 3,69 z VAT), BLiK numer 509 559 966, skorzystać z PayU, PayPro (przelewy24) lub płatności online na stronie fundacja.tvn.pl/wplac-online.

Zobacz też:

Autor: Maria Czarniecka

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Fundacja TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości