Parenting

Pomysł na mikołajkowy prezent dla dziecka. "Fajną inspiracją jest podarowanie biżuterii"

Parenting

Biżuteria dla dzieci

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia. To czas, kiedy zwykle szukamy prezentów dla naszych bliskich. Co kupić dzieciom i nastolatkom? Stylistka Ewelina Rydzyńska, w Dzień Dobry TVN, pokazała piękną biżuterię, która spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Mikołajki - pomysły na prezent dla dziecka

Wraz z początkiem grudnia wielu dorosłych zastanawia się, jaki upominek sprawić dzieciom. Ciekawym prezentem może być biżuteria - złota, srebrna, z kamieniami szlachetnymi lub kolorowymi ozdobami. - Zabawki, książki to są takie oczywiste pomysły, które przychodzą nam do głowy. A tymczasem naprawdę fajną inspiracją jest podarowanie biżuterii. Będzie się kojarzyć i ze świętami, i z upominkiem od bliskiej nam osoby. Tej biżuterii na rynku jest naprawdę wiele. Zarówno dla małych dzieci, jak i dla młodzieży - powiedziała Ewelina Rydzyńska.

Na kolczykach, łańcuszkach czy bransoletkach znajdziemy motywy bajkowe lub zwierzęce. - Są np. kolczyki w biedronki, gwiazdki, sówki, serduszka. Urocze, małe, drobne, ale to jest naprawdę ciekawy prezent. Dla dziecka, szczególnie małego, to jest niezwykle istotne, żeby kolczyki nie były wiszące, tylko zapinane na sztyfcik. Wtedy są praktyczniejsze i zmniejszają ryzyko urwania czy skaleczenia - wskazała stylistka.

Biżuteria dla dziewczynek i chłopców

A co podarować nastolatkom, którzy lubią świecidełka? - Jest biżuteria uzupełniona o kamienie szlachetne, czyli diamenty. To raczej prezent dla nieco starszych dziewcząt czy chłopców - przyznała Ewelina.

Dobrą opcją będzie też zakup gadżetu z dziedziny technologii. - W naszej cyfrowej rzeczywistości pomysłem na prezent będzie smart watch. Nie każde dziecko potrafi czytać wskazówki zegara. Natomiast już na smart watchu możemy uczyć dziecko, czym jest pojęcie czasu - powiedziała stylistka. - Wybór jest naprawdę bardzo duży. Możemy kupować dzieciom nie tylko książki, nie tylko gry, ale również takie prezenty, które posłużą na dłużej i będą się kojarzyły z tym cudownym, świątecznym czasem. Można dobrać też odpowiedni poziom cenowy. Może to być biżuteria, która wcale nie jest droga albo biżuteria z kamieniami szlachetnymi, która kosztuje stosownie drożej - dodała Rydzyńska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości