Gwiazdy

Debiutancki album i koncertowe plany Michała Szczygła. "Zdecydowanie jest to płyta wakacyjna"

Gwiazdy

"Noga na gaz" to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła. Utwór promuje debiutancki album "Tak jak chcę", którego premiera odbyła się w piątek, 18 czerwca. Artysta opowiedział nam nieco więcej o nowym krążku, a także dał krótki koncert.

Michał Szygieł – nowa płyta "Tak jak chcę"

W tym miesiącu fani Michała Szczygła mieli powody do radości. 18 czerwca w sklepach pojawił się debiutancki album artysty zatytułowany "Tak jak chcę". Na płytę trafiło 11 utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Na naszej wakacyjnej scenie wokalista zaśpiewał jeden z utworów pochodzących z nowego wydawnictwa.

Zdecydowanie jest to płyta wakacyjna, chilloutowa, można sobie na spokojnie, na leżaczku, na plaży spędzać czas i słuchać

- powiedział Michał.

Michał Szczygieł – kim jest?

Michał Szczygieł to 22-letni wokalista i autor tekstów. Choć na początku muzyka w ogóle go nie interesowała, z czasem odkrył w sobie tę pasję. W 2017 roku artysta przez przypadek trafił na casting jednego z programów typu talent show i zaszedł w nim aż do finału. Rok później wydał debiutancki singiel "Nic tu po mnie". W styczniu 2019 Michał otrzymał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki w kategorii "utwór roku". Następnie wydał utwory: "Będzie, co ma być", "Nie mamy nic" i "Tak jak chcę", którymi zapowiadał swój debiutancki album studyjny. 18 czerwca 2021 ukazała się płyta "Tak jak chcę".

Michał Szczygieł zaprezentował na scenie Dzień Dobry Wakacje nową piosenkę "Noga na gaz"

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Nowy singiel Billie Eilish. Czy odniesie sukces na miarę "Bad Guy"?

Margaret wydała nowy singiel "Tak na oko". Będzie hitem tego lata?

Kuba Jurzyk zapowiada pierwszą płytę. Na naszej scenie zaprezentował singiel "Cały świat"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości