Gwiazdy

Marta Żmuda-Trzebiatowska spełnia swoje zawodowe marzenie. Aktorka zagra w zagranicznym filmie

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska ma powody do radości. Aktorka dostała właśnie rolę w czeskiej komedii i podzieliła się tą wiadomością ze swoimi fanami. Gwiazda nie ukrywa, że było to jej wielkie, zawodowe marzenie.

Żmuda-Trzebiatowska zagra w czeskiej komedii

Marta Żmuda-Trzebiatowska przekazała fanów informację o swoim nowym zawodowym wyzwaniu. Jak się okazuje, spełnia się jedno z jej aktorskich marzeń.

- Właśnie zaczęłam zdjęcia do nowego filmu. Tym samym spełnia się moje kolejne zawodowe marzenie, zawsze byłam fanką czeskich komedii, a teraz w niej gram. Jak to się mówi, uważaj o czym marzysz - napisała Żmuda-Trzebiatowska na Instagramie.

Aktorka lubi to, jak czescy twórcy opowiadają o zwykłym życiu. Bliski jest jej także ich humor.

- Uwielbiam czeskie poczucie humoru. Czesi jak nikt inny potrafią opowiadać o życiu: refleksyjnie, z dystansem do siebie i zabawnie - wyznała gwiazda.

Marta Żmuda-Trzebiatowska - kariera

Marta Żmuda-Trzebiatowska to aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Zadebiutowała w 2005 roku rolą Belli w serialu "Dom niespokojnej starości". Na wielkim ekranie w głównej roli widzowie zobaczyli ją po raz pierwszy w 2008 roku w produkcji "Nie kłam kochanie". W tym samym roku była także uczestniczką 8. edycji programu "Taniec z gwiazdami", emitowanego przez stację TVN. Grała w takich serialach jak "Magda M" czy "Teraz albo nigdy".

Prywatnie, od 2015 roku jest żoną Kamila Kuli. Mają dwoje dzieci - syna, który urodził się w 2017 roku oraz córkę, która przyszła na świat trzy lata później.

Zobacz wideo: Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej misja

>>> Zobacz także:

Karolina Pisarek o byciu szczęśliwą. "Nie zawsze będzie łatwo"

Edyta Herbuś wita słońce na obozie jogi. "Dwanaście kobiet w jednym domu"

Związki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz zdradza, co łączy go z Oliwią

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości