spełnianie marzeń

  "Człowiek może robić różne rzeczy, tylko musi chcieć".

  "Wiele salonów nie chciało mnie przyjąć na praktykę".

  Monika Doroszkiewicz jest wyjątkową kobietą, która udowadnia, że mimo przeciwności losu można wyjść z największych kryzysów. Od 10 lat pracuje jako dźwiękoterapeutka, ale by spełniać się w tej profesji, musiała pokonać wiele przeszkód. Straciła oszczędności, była bezdomna, prosiła o pomoc innych. Jak uporała się z trudną sytuacją?

  "Straciłam źródło dochodu, a ludzie pukali mnie po głowie".

  Niektórzy już po 40-tce uważają, że są starzy i osiadają na laurach, nie realizując swoich marzeń, są jednak osoby, które udowadniają, że w każdym wieku można czuć się młodo. Należą do nich Barbara Tukendorf oraz Ramona Szychowiak-Brzoza, które po 50-tce są modelkami i grają w teledyskach gwiazd. Jak do tego doszło? O tym opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Marta Żmuda-Trzebiatowska ma powody do radości. Aktorka dostała właśnie rolę w czeskiej komedii i podzieliła się tą wiadomością ze swoimi fanami. Gwiazda nie ukrywa, że było to jej wielkie, zawodowe marzenie.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spełnili swoje wspólne marzenie. Zrobili to w trakcie rajskich wakacji, w dniu urodzin Małgosi. Trzeba przyznać, że ta para potrafi się bawić!

  Qczaj wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Trener, który obecnie wypoczywa na rajskich Seszelach, opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym radośnie tańczy. Pełen energii i optymizmu, zachęca, by cieszyć się życiem.

  Martyna Wojciechowska od wielu lat znana jest z walki o prawa kobiet. W swoim programie "Kobieta na krańcu świata" nagłaśnia wyjątkowe i szokujące historie płci pięknej. Teraz okazuje się jednak, że sama... marzyła o tym, by być mężczyzną! Z jakiego powodu?

  Wielu lubi marzyć. Wśród nich są osoby, które na tym nie poprzestają i dążą do tego, aby marzenia się spełniły. Gość Dzień Dobry TVN konsultant rozwoju Miłosz Brzeziński powiedział nam, kto predysponowany jest do realizacji swoich pragnień, a kto nie.

  W ramach wylicytowanej charytatywnej kolacji, aktorka spotkała się w restauracji z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie. Razem z szefem kuchni i dziećmi przygotowała ciasteczka. Czy spełnianie marzeń sprawia, że szybciej się zdrowie? Czy daje to dodatkowe siły do przezwyciężenia choroby? Czy fakt, że aktorka została mamą sprawił, że jest jescze bardziej wrażliwa na krzywdę innych dzieci? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.