Gwiazdy

Marcin Prokop w "LEGO Masters". Prowadzącego wybrał Brad Pitt!

Gwiazdy

Marcin Prokop
Marcin Prokop

Za nami pierwszy odcinek LEGO Masters. Nowy program TVN to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Show prowadzi Marcin Prokop, którego kandydaturę zaakceptowali amerykańcy producenci. Jednym z nich jest hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt, który miał zachwycić się naszym prezenterem.

Marcin Prokop w LEGO Masters

Marcin Prokop prowadzi nowy program LEGO Masters, którego pierwszy odcinek oglądaliśmy w sobotę w TVN. Jego uczestnicy pod okiem jurorów tworzą spektakularne konstrukcje z klocków i walczą o 100 tysięcy złotych oraz wycieczkę do LEGOLANDU.

Show powstało na amerykańskiej licencji, więc jego producenci musieli zaakceptować kandydaturę gospodarza polskiej wersji. Wśród producentów programu jest sam Brad Pitt. Słynny amerykański aktor podobno zachwycił się naszym dziennikarzem i zgodził się, by to właśnie on poprowadził polską wersję LEGO Masters.

Widzowie wcale nie są tym zaskoczeni.

Trudno nie zachwycić się panem Marcinem, zwłaszcza poczuciem humoru ☺️☺️☺️

To ja mam taki sam gust jak Pitt - tez się panem zachwycam panie Marcinie !!!

Panie Marcinie Dla mnie Pan jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny

- czytamy w komentarzach.

LEGO Masters - co to za program?

W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian ich zdolności, kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych.

LEGO Masters to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków Lego. Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji! Bo LEGO Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku.

LEGO Masters - gdzie i kiedy oglądać?

Lego Masters w soboty o 20:00 w TVN oraz player.pl

Uczestnicy „LEGO Masters”: „To jest z nami całe życie, od kiedy mama kupiła pierwszy secik”. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Marcin Prokop zostanie taksówkarzem. Sprawdź, jak zostać jego pasażerem

Nowa dziewczyna Brada Pitta ma polskie korzenie i starszego o ponad 40 lat męża

Rozwodowa batalia Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dlaczego aktorka opóźnia finalizację rozwodu?

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości