nowy program tvn

  Co wydarzy się w programie?

  W sobotę 26 marca na antenie TVN pojawi się czwarty odcinek nowego programu stacji, w którym pod oryginalnymi kostiumami ukrywają się wielkie gwiazdy. Co tym razem wydarzy się w "Mask Singer"?

  Poznaliśmy trzeciego uczestnika "Mask Singer". Do Mateusza Banasiuka i Stefano Terrazzino ku zaskoczeniu wszystkich dołączył Grzegorz Skawiński. Teraz wokalista Kombii opowiedział w Dzień Dobry TVN o swoim udziale w programie.

  "Mask singer" to najbardziej tajemnicza produkcja TVN-u. Choć wiadomo, że w tym show biorą udział znane polskie gwiazdy, nikt nie zna ich tożsamości. Jak to możliwe? W Dzień Dobry TVN próbowała to odkryć Kinga Burzyńska.

  Drugi odcinek nowego programu TVN zakończył się pożegnaniem gwiazdy, która ukrywała się pod kostiumem Ośmiornicy. Choć zachwyciła występem, odpadła w wyniku głosowania publiczności. Jej tożsamość jako jedyna odgadła Julia Kamińska.

  "Mask Singer" to nowe show stacji TVN, w którym biorą udział największe polskie gwiazdy. Widownia i jury mogą jednak tylko posłuchać ich występów i domyślać się, kim tak naprawdę są, ponieważ ich wizerunki przysłaniają wymyślne przebrania. Zobaczcie, które robią największe wrażenie.

  "Każdego dnia było mnóstwo niespodzianek".

  Sylwia Graff jest doskonale znana fanom programu "Żony Miami". Przebojowa Polka w tytułowym Miami spełnia swój amerykański sen i jak pokazuje w show, żyje w absolutnym luksusie. A jaka jest prywatnie? Rąbka tajemnicy uchyliła Sandrze Hajduk-Popińskiej.

  Przed nami emisja finałowego odcinka "Power Couple". W show pozostały cztery pary, które będą walczyły o wygraną. W Dzień Dobry TVN dwie z nich, czyli Aleksandra Szettel-Gruszka i Piotr Gruszka oraz Katarzyna Pakosińska-Basilaszwili i Irakli Basilaszwili, opowiedzieli o swoich zmaganiach w programie.

  W "Power Couple" widzimy, jak zakochane w sobie gwiazdy i ich partnerzy lub partnerki stawiają czoła niełatwym zadaniom. Jak to w życiu, czasem jedno z pary podniesie głos, ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo. Zwłaszcza, że w grę wchodzą pieniądze.

  Emocje nie opuszczają uczestników "Power Couple". W 6. odcinku nowego programu TVN znowu będzie ich pod dostatkiem. Przed parami jedno z najbardziej wymagających zadań. Jak sobie z nim poradzą? Kto odpadnie z "Power Couple"?

  "Power Couple" to jeden z hitów wiosennej ramówki TVN. Dowiadujemy się, jak uczestnicy programu znają swojego partnera. W najnowszym odcinku zostały przed nimi postawione niezwykle emocjonujące zadania. Co się wydarzyło?

  Za nami pierwszy odcinek nowego programu TVN "Power Couple". Jego premiera odbyła się w sobotę 20 marca. W show obfitującym w emocje między partnerami udział wzięli m.in. Piotr i Agata Rubikowie. Teraz para ujawniła kulisy powstawania produkcji. Co było największym wyzwaniem?

  Piotr i Agata Rubikowie od lat uchodzą za zgodną, kochającą się parę. Choć pomiędzy małżonkami jest ponad 18 lat różnicy udowadniają, że w miłości wiek nie gra roli. Kompozytor wrócił wspomnieniami do początków ich znajomości, a zrobioną w tym czasie fotkę opublikował w sieci. Pamiętacie jego słynną blond grzywkę?

  Ewa Kasprzyk od ponad dwóch lat jest w związku z Michałem Kozerskim. Para długo ukrywała się ze swoim uczuciem. Już niebawem zakochani wezmą udział w programie "Power Couple". Przy okazji postanowili odnieść się do plotek na temat swojej relacji.

  Na antenie TVN Style 1 lutego ruszy program "Rozenek cudnie chudnie", w którym widzowie będą obserwować powrót do formy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda przyznała bowiem, że w ciąży przytyła 30 kilogramów. – Nie jestem dumna z tego, co się działo – oświadczyła.

  Za nami pierwszy odcinek LEGO Masters. Nowy program TVN to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Show prowadzi Marcin Prokop, którego kandydaturę zaakceptowali amerykańcy producenci. Jednym z nich jest hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt, który miał zachwycić się naszym prezenterem.

  Dorota Szelągowska wraca z nowym programem. Tym razem ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach niespodzianki. Nasza reporterka Agata Zjawińska postanowiła odwiedzić centrum dowodzenia "Totalnych Remontów Szelągowskiej". Sprawdziła, co dzieje się na planie show.

  Hanna Lis porzuciła karierę w mediach informacyjnych. Postanowiła zmienić swoje zawodowe życie o 180 stopni i... poprowadzić własny program podróżniczo-kulinarny "Bez planu". Czy jej nowe wcielenie spodobało się publiczności? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała ją, jak podróżuje się bez planu.