Gwiazdy

Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę. "Kto zgadnie, kim jestem?"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Socha
Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Socha jest dumną mamą trójki dzieci. Gwiazda od czasu do czasu pokazuje w mediach społecznościowych kulisy macierzyństwa. W jej domu jest bardzo wesoło.

Małgorzata Socha pochwaliła się talentem córki

Małgorzata Socha od kilku lat cieszy się statusem jednej z największych gwiazd w Polsce. Aktorka regularnie pojawia się zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Chętnie udziela się też w mediach społecznościowych. Profil Sochy na Instagramie śledzi już prawie milion osób. Tam widzimy kulisy jej życia zawodowego i prywatnego. Co prawda gwiazda unika pokazywania dzieci w internecie, ale często do nich nawiązuje. Tak też było tym razem.

Na instagramowym profilu Małgorzaty Sochy pojawiło się nietypowe zdjęcie. Aktorka siedzi przy stole, a uwagę zwracają malunki na jej twarzy. W takim wydaniu aktorka przypomina nam nieco biedronkę. Jak wyjaśniła w opisie, taki make-up to zasługa jej córki, Zosi.

- W końcu wszystkie szminki, pudry i cienie się przydały. Nie ma wyjść, ale kosmetyki poszły w ruch. Ja zrobiłam ciasto czekoladowe, a Zosia - makijaż. Kto zgadnie kim/czym jestem? - napisała aktorka obok zdjęć.

W kogo wcieliła się Małgorzata Socha?

Internauci ochoczo zabrali się za komentowanie i zgadywanie, w kogo wcieliła się Socha. Pomysłów im nie brakuje.

- Dalmatyńczyk? - pyta jedna z internautek.

- Renifer! - zgaduje inna.

Padły też przypuszczenia, jakoby Socha była "Wiolettą w opałach" i Miraculum. Kreatywności nie można Zosi odmówić.

To już nie pierwszy raz, kiedy któraś z gwiazd dała się umalować dziecku. Jakiś czas temu Dorota Szelągowska również pochwaliła się makijażem wykonanym przez córkę. Był bardzo fantazyjny. Pamiętacie?

Filip Bobek w teście wiedzy o "BrzydUli". Jak mu poszło?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości