Gwiazdy

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie sprzed lat. W tak odważnym wydaniu dawno już jej nie widzieliśmy

Gwiazdy

Małgorzata Socha
Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Socha słynie z wyjątkowej urody. Zresztą, patrząc na jej piękne zdjęcia, mamy wrażenie, że w ogóle się nie zmienia. Ostatnio jednak gwiazda pokazała w mediach społecznościowych jedną ze swoich ulubionych fotografii, na której ma dość odważną stylizację. Czy od takiego wcielenia Małgosi Sochy zdążyliśmy się już odzwyczaić?

Małgorzata Socha sprzed 9 lat

Pamiętasz swój styl sprzed 9 lat? 2012 r. był przecież "nie tak dawno", a jednak od tamtego czasu naprawdę sporo się zmieniło. Rozrzewnienie i melancholię odłóżmy jednak na bok - bo, jeśli wracać do przeszłości, to tylko w takim stylu, w jakim zrobiła to Małgorzata Socha.

Aktorka opublikowała niedawno na Instagramie swoje zdjęcie sprzed kilku lat. Oryginalnie zostało ono wykonane w ramach sesji dla magazynu "Viva". Na fotografii Małgorzata Socha prezentuje się wręcz zjawiskowo - opalona, z gęstą burzą włosów, w eleganckim, acz skąpym i przypominającym gorset body oraz w wysokich szpilkach z otwartym noskiem. W drapieżnym, przepełnionym siłą geście gwiazda ściska złoconą ramę sofy, która naszym zdaniem nawiązuje nieco do stylu empire. Wpatrzony w kamerę wzrok świadczy o kryjącej się w kobiecie pewności siebie.

Małgorzata Socha na nowo zachwyciła fanów

- Jedna z moich ulubionych sesji - wyznała Małgorzata Socha. Patrząc na fotografię, doskonale rozumiemy, dlaczego tak bardzo przypadła jej do gustu. Zjawiskowy kadr zdobył również uznanie fanów; mało tego, całkowicie ich zachwycił - w sekcji komentarzy nie szczędzili sobie bowiem wymownych emotikonek. Właściwie, Instagrama aktorki zalała fala buchającego ognia"?" i wylewnych serduszek "❤️".

Wielu internautów przyznawało zresztą aktorce rację, mówiąc, iż sami również z chęcią wracają do starych zdjęć. A tym samym, także i do wspomnień. - Lubię robić porównania - przyznała jedna z osób. Zmieniamy się przecież wraz z upływem każdego kolejnego dnia. - Jak nie Ty - brzmiał jeden z komentarzy. Czy jednak patrząc na zdjęcie aktorki, dostrzegacie jakąś różnicę pomiędzy "kiedyś" a "dziś"?

Zobacz wideo: Małgorzata Socha kończy 40 lat!

Zobacz też:

Karolina Ferenstein-Kraśko z Laurą czekają na zmianę pogody. "Córka skradła zdjęcie"

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres są duetem niezniszczalnym: "Osobno jesteśmy silnymi jednostkami, ale razem zyskujemy największą siłę"

Ciąża po przeszczepie serca. "Emocje były ogromne, ze szczęścia płakałam"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości