Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko z Laurą czekają na zmianę pogody. "Córka skradła zdjęcie"

Karolina Ferenstein-Kraśko

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko z Laurą czekają na zmianę pogody. "Córka skradła zdjęcie"

Karolina Ferenstein-Kraśko

Kamil Piklikiewicz/East News

Karolina Ferenstein-Kraśko jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. W mediach społecznościowych nie kryje dumy ze swych pociech. W najnowszym poście pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Fani są zachwyceni niezwykłą urodą 5-latki. Jak wygląda Laura Kraśko?

Dzieci Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko pobrali się w 2008 roku. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: 13-letniego Konstantego, 11-letniego Aleksandra oraz 5-letnią Laurę. Wiadomo, że początkowo dziennikarz czuł obawy, ponieważ sam wychowywał się bez ojca, jednak teraz oboje spełniają się w roli rodziców.

- Na początku wydawało mi się, że zupełnie nie wiem, co robić. Zajęło mi więcej czasu bycie spokojnym w roli ojca niż Malinie [tak Kraśko nazywa swoją żonę - przyp. red.], która była wspaniała od pierwszej chwili. Ona nie była pewna, czy wszystko robi dobrze, ale robiła wszystko idealnie. Ja miałem dużo wątpliwości, czy robię wszystko, tak jak powinienem i słusznie - wyznał Piotr Kraśko w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką 

Karolina Ferenstein-Kraśko jest zdecydowanie bardziej aktywnym użytkownikiem Instagrama niż jej mąż. Jej profil obserwuje ponad 125 tys. osób. Możemy na nim często zobaczyć kulisy prywatnego życia, fotografie dzieci czy ujęcia z ukochanymi końmi. 

W sobotę 17 kwietnia Karolina opublikowała zdjęcie z córką Laurą. Dziewczyny pozują na nim ubrane w przeciwdeszczowe kolorowe ubrania i uśmiechają się do fotografa.

Deszcz wywołuje dwa sprzeczne zjawiska: sprawia, że ​​ślimaki pojawiają się, a taksówki znikają. Czy ta pogoda się w końcu zmieni?

 - zapytała na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko.

Karolina Ferenstein-Kraśko publikuje zdjęcie z córką 

W komentarzach nie brakuje komplementów względem 5-latki. Internauci są zachwyceni urodą dziewczynki i jej pięknymi, długimi blond włosami. Czytamy:

  • Śliczne obie, w tej odsłonie deszczowej również
  • Jakie cudowne dziewczyny. Córeczka mała modeleczka
  • Córunia, jakie ma piękne włosy. Ale ma za kim takie mieć
  • Jaki słodziak! Córka skradła zdjęcie

Też tak uważacie?

Jak Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko reagują na plotki na swój temat? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
78
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0