Gwiazdy

Alżbeta Lenska na wymarzonych wakacjach z dziećmi: "Niech ktoś mnie uszczypnie, bo nadal nie mogę uwierzyć"

Alżbeta Lenska

Justyna RojekEast News

Gwiazdy

Alżbeta Lenska na wymarzonych wakacjach z dziećmi: "Niech ktoś mnie uszczypnie, bo nadal nie mogę uwierzyć"

Alżbeta Lenska

Justyna RojekEast News

Alżbeta Lenska od lat spełnia się w roli żony i matki. Teraz aktorka postanowiła odciążyć swojego męża Rafała Cieszyńskiego i zabrała dzieci na egzotyczne wakacje. Jest zachwycona zastanymi widokami. Dokąd wyjechała?

 Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński 

Aktorska para poznała się w 2005 roku. Choć ze sobą flirtowali, nie od początku zaiskrzyło - Alżbeta myślała, że Rafał ma kobiet na pęczki i trzymała go na dystans. Po pół roku dała mu szansę. Aktor oświadczył się w dniu jej 25. urodzin - w kinie, w gronie najbliższych przyjaciół. Pobrali się w 2007 roku w Los Angeles w White Wedding Chapel (w tym miejscu ślub brała też Britney Spears), natomiast rok później powtórzyli ceremonię - tym razem w kościele św. Anny w Warszawie. 

Mają dwoje dzieci - 9-letnią Zofię oraz 7-letniego Antoniego. Mimo licznych zobowiązań zawodowych obojga artystów, to rodzina jest dla nich najważniejsza. Starają się też regularnie chodzić na randki i ze sobą wyjeżdżać.

- Nie szczędzimy sobie też czułych słów, odnosimy się do siebie z miłością i szacunkiem. Wierność absolutnie nie jest nudna, a nawet potrafi być fantastyczna - mówił Rafał Cieszyński w wywiadzie dla "Super Expressu".

Alżbeta Lenska z dziećmi na wakacjach

Wiadomo, że Alżbeta i Rafał są dla siebie niezwykłym wsparciem. Kilka dni temu aktorka zdradziła na Instagramie, że ze względu na to, iż jej mąż ma dużo pracy, zabiera dzieci na wakacje. Opublikowała wówczas na Instagramie zdjęcie z partnerem i napisała: "Kochany, ponieważ w najbliższym czasie masz dużo pracy i będziesz bardzo zajęty postanowiłam Ci pomóc i zabrać dzieciaki wraz z sobą hen hen daleko stąd, żeby Ci nie przeszkadzać. Nie martw się, lecimy tak daleko, że na pewno przez 2 tygodnie nikt z nas nie najdzie Cię w domu".

Teraz już wiadomo, dokąd się wybrali. W sobotni poranek 17 kwietnia Alżbeta opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z pociechami z Zanzibaru. Wiadomo, że to pierwszy raz, kiedy wyruszyła tak daleko z dziećmi bez Rafała Cieszyńskiego. Choć pogoda ich nie rozpieszcza, gdyż ciągle pada, są niezwykle zadowoleni.

- Czy ja naprawdę jestem w miejscu, gdzie wsiadałam na katamaran zbudowany z drzewa mango, który zabrał mnie z całą ekipą w rejs po błękitnej wodzie między palmami? Niech ktoś mnie uszczypnie, bo nadal nie mogę uwierzyć w tę cudną przygodę - napisała na Instagramie.

Fotografia spodobała się internautom, którzy w komentarzach nie szczędzą słów zachwytu. Czytamy:

  • Szczęściara
  • Cudownie! Nic więcej nie trzeba
  • Ale zazdroszczę tego słoneczka. Tutaj pochmurno i zimno brrrr

Kiedy zakupy stają się nałogiem? Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wydatkach kobiet i mężczyzn. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
82
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0