Karolina Ferenstein- Kraśko

  "Lara była bardzo dzielna".

  "Moje dziecko mistrzem Polski"

  Od ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w bajkowej Grecji minął już rok. Z tego powodu medialna para postanowiła urządzić w jednym z warszawskich klubów huczną imprezę. Pojawiła się na niej masa gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Zobaczcie ich oryginalne stylizacje.

  Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z mężem Piotrem Kraśko tworzą szczęśliwe małżeństwo już od blisko trzynastu lat. Para doczekała się trójki dzieci – Konstantego, Aleksandra i Lary. Ostatnio na profilu żony dziennikarza pojawiło się zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Bo miłość jest najważniejsza". Pod postem posypały się komplementy pod adresem tej dwójki, fani nie kryli, że podziwiają ich za naturalność i uczucie, które mimo upływu lat, wciąż pielęgnują.

  Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z mężem i dziećmi wypoczywała na wakacjach. Teraz opublikowała zdjęcie z ostatniego dnia pobytu na Malediwach. Bizneswoman pokazała makijaż, który zrobiła swojej córce.

  Karolina Ferenstein-Kraśko wybrała się na wakacje z dziećmi i zabrała je nad morze. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z urlopu i wywołała zachwyt wśród fanów. Internauci docenili fotografię, którą wykonał syn gwiazdy, Aleksander.

  Karolina Ferenstein-Kraśko jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. W mediach społecznościowych nie kryje dumy ze swych pociech. W najnowszym wpisie możemy zobaczyć urocze zdjęcie z córeczką Laurą. Fani są zachwyceni niezwykłymi umiejętnościami 5-latki.

  Piotr Kraśko obchodził okrągłą rocznicę urodzin. Żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła uczcić ten fakt, umieszczając w mediach społecznościowych życzenia dla męża. Umieściła także ich piękne zdjęcie.

  Agnieszka Woźniak-Starak na chwilę wyrwała się z Warszawy, aby na Mazurach potrenować jazdę konną. Dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane w czasie jej pobytu w stadninie. Co sprawiło, że wygląda na nim na bardzo szczęśliwą?

  Pies to nie tylko najlepszy przyjaciel człowieka. Według wielu badań, jego towarzystwo może mieć także zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Gwiazdy już się o tym przekonały. Dzień Psa to świetna okazja, aby zobaczyć, kto ma w domu czworonożnego pupila i chętnie dzieli się jego zdjęciami.

  Karolina Ferenstein-Kraśko przypomniała swoją sesję przy "Tęczy" na warszawskim placu Zbawiciela. Wszystko dlatego, że słynna na całą Polskę instalacja znowu stała się elementem pejzażu stolicy. Choć po chwili zniknęła, jej powrót na śródmiejskie rondo wywołał entuzjazm wśród mieszkańców miasta.

  Piotr Kraśko jest szczęśliwym tatą trójki dzieci. Niejednokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Rzadko kiedy jednak wspominał swojego zmarłego przed dwoma laty ojca, Tadeusza Kraśkę, który także był dziennikarzem. O łączącej ich relacji opowiedział w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Piotr Kraśko wcale nie wiązał swej przyszłości z mediami.

  Polskie gwiazdy, jak co roku tłumnie udały się do stadniny koni Ferensteinów, gdzie organizowany jest turniej Gałkowo Perlage Masters. To nie tylko sportowe emocje, ale też mała rewia mody. Nie zabrakło pięknych stylizacji i pomysłowych nakryć głowy.

  W drugi dzień majówki 2021 Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją najmłodszą pociechą. Mała Lara skradła serca fanów Karoliny. Jak panie spędzają majowy weekend?

  Karolina Ferenstein-Kraśko jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. W mediach społecznościowych nie kryje dumy ze swych pociech. W najnowszym poście pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Fani są zachwyceni niezwykłą urodą 5-latki. Jak wygląda Laura Kraśko?

  Karolina Ferenstein-Kraśko pasję do jeździectwa ma we krwi. Jest trzecim pokoleniem słynnej rodziny "koniarzy". W ślady mamy idą już zresztą jej synowie - Konstanty i Aleksander, którego kucyk podbił niedawno serca internautów. Czyżby czterokopytna gwiazda online'u Lusia była narcyzem? Jej reakcja na własne piękno zaskakuje - i z pewnością poprawia humor.

  Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane w sypialni. Bizneswoman dodała również żartobliwy komentarz na temat swojego męża, Piotra Kraśki. Wpis rozbawił jej fanów.

  Karolina Ferenstein-Kraśko morsuje od lat. Dowodzi tego opublikowane przez nią w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jak szykuje się do wejścia do lodowatej wody. Fotografia była wykonana w 2019 roku. Fani bardzo szybko zareagowali na nowy post, komentarz pod nim zostawił także mąż bizneswoman, Piotr Kraśko.

  Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają powód do dumy. Żona dziennikarza ujawniła, że ich najstarszy syn otrzymał powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej. Konstanty będzie reprezentował Polskę podczas jeździeckich mistrzostw Europy. Internauci ruszyli z gratulacjami.

  Agnieszka Woźniak-Starak po traumatycznych przeżyciach z zeszłego roku powoli odnajduje ukojenie i spokój. Dziennikarka wyjechała z Warszawy do stadniny Ferensteinów w Gałkowie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze swoją „dziewczyną”. W to samo miejsce udała się także Kinga Rusin.

  Córka Martyny Wojciechowskiej uwielbia jeździć konno. Co o pasji córki myśli mama? Czy Martyna wspiera córkę i, czy nie boi się o nią? I jaki z tym związek ma Karolina Ferenstein-Kraśko? Zobaczcie, co Martyna Wojciechowska powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  W Sopocie odbyły się prestiżowe zawody jeździeckie. Dyrektorem kreatywnym wydarzenia jest Karolina Ferenstein-Kraśko. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd. Ilona Ostrowska, Katarzyna Sokołowska, Natalia Klimas, Martyna Wojciechowska, Jarosław Bieniuk. Dlaczego tu przyjeżdżają? sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Sopocie odbywają się właśnie wyjątkowe zawody. Najlepsi jeźdźcy świata rywalizują ze sobą na sopockim hipodromie. Tomasz Zubilewicz spotkał się tam z Karoliną Ferenstein-Kraśko i Katarzyną Sokołowską. Jakie atrakcje czekają tam na widzów? Zobaczcie!

  Pomimo tego, że na planie programu pojawiały się pewne niesnaski, to po zakończeniu zdjęć uczestnicy wciąż utrzymują ze sobą kontakt i po prostu bardzo się lubią. Dziś wielki finał. Kto jest agentem, a kto zwycięzcą programu? Z Iloną Ostrowską, Michałem Mikołajczakiem i Karoliną Ferenstein-Kraśko, którzy dotarli do finału rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Karolina Ferenstein-Kraśko dzieciństwo spędziła na Mazurach, w Gałkowie. Teraz też spędza tam dużo czasu. Co - według niej - jest wyjątkowego w tym miejscu? Skąd w jej rodzinie wzięło się zamiłowanie do koni i jeździectwa? Żałuje udziału w programie Agent-Gwiazdy? Żonę Piotra Kraśki odwiedził reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Karolina pokazali mu okolice Gałkowa i miejsce, w którym lubi kontemplować.

  Okazuje się, że Piotr Kraśko zrezygnował z realizacji swojego marzenia po to, by jego żona Karolina mogła wziąć udział w 3. sezonie Agenta - Gwiazdy. Co to było? Z Karoliną Ferenstein-Kraśko rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno narzekanie to nasz sport narodowy. Co jest tego przyczyną? Kwestia wychowania? Historia? Czy dzisiejsi goście Dzień Dobry TVN miewają chwile zwątpienia i lubią sobie ponarzekać? Karolina Ferenstein-Kraśko przyznała, że nigdy nie narzeka. Według niej ważne jest to, by mieć w życiu pasję, która jest odskocznią od codzienności. Qczaj również należy do osób, które nie narzekają. Skąd czerpie pozytywną energię? Z kolei terapeutka Joanna Godecka przyznała, że narzekanie jest często próbą do znalezienia winnego. Po co to robimy? Czy w ten sposób chcemy poprawić sobie nastrój?

  Niektóre kobiety pożyczają koszule od swoich partnerów. Czy należą do nich: Omenaa Mensah, Agata Młynarska i Karolina Ferenstein-Kraśko? Czy według Tamary Gonzalez Perey koszula męska na kobiecie wygląda dobrze? Z paniami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, jaki nowy projekt przygotowała fundacja Omeny Mensah.

  Karolina Ferenstein-Kraśko jest jednym z uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Gdy Karolina wyjechała na plan Agenta, dziećmi zajmował się jej mąż. Czy Piotr Kraśko poradził sobie z opieką nad trójką dzieci? Jaka była reakcja Karoliny, gdy zobaczyła Piotra z córeczką na lotnisku? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od 1 marca na Torwarze w Warszawie miłośnicy koni mogą podziwiać zawody jeździeckie autoryzowane przez Międzynarodową Federację Jeździecką - Cavaliada. Jakie atrakcje organizatorzy przygotowali? Sprawdziła to prezenterka pogody TVN Dorota Gardias. Pewien koń obdarzył Dorotę prawdziwą miłością ;)