Gwiazdy

Małgorzata Socha w kostiumie kąpielowym maluje pisanki z dziećmi. "Takie święta to ja rozumiem"

Małgorzata Socha

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Małgorzata Socha w kostiumie kąpielowym maluje pisanki z dziećmi. "Takie święta to ja rozumiem"

Małgorzata Socha

Bartosz Krupa/East News

Kiedy malujecie pisanki - przed Wielką Sobotą czy dokładnie tego dnia? Zwolenniczką tej drugiej opcji jest Małgorzata Socha. Na Instagramie aktorka pochwaliła się tym, jakie malunki na świątecznych  jajkach udało jej się przygotować wraz z dziećmi. Podobają Wam się? 

Wielkanoc u Małgorzaty Sochy

Aktorka wraz z rodziną spędza święta na słonecznych Wyspach Kanaryjskich, a dokładniej - na Teneryfie. Choć od kraju dzieli ją sporo kilometrów, nie zapomina o ważnej w Polsce tradycji - malowaniu pisanek. Przygotowała je z córeczkami i efektem wspólnej pracy nie omieszkała się podzielić na Instagramie. 

- Malujemy pisanki. Też robicie?? - napisała. 

Kolorowe wielkanocne jajeczka powstają w wakacyjnej aurze. Mocne hiszpańskie słonce oświetla multum kolorowych pisanek, a także koniecznych do ich przygotowania narzędzia: flamastry, cienkopisy i kredki. Choć wydawałoby się, że poszczególne elementy zdjęcia nieco do siebie nie pasują, to jednak jeden uśmiech Małgosi Sochy wystarczy, by zrozumieć, że aktorka czerpie ze spędzania czasu z dziećmi niesamowitą frajdę. 


Małgorzata Socha i wielkanocne pisanki

Jaki był efekt końcowy wspólnej pracy mamy i dzieci? Możemy go podziwiać na drugim z opublikowanych zdjęć. Trzeba przyznać, że rodzinny zespół artystów do zadania podszedł nader kreatywnie. W koszyczku znajdziemy folkowe kwiatuszki, awangardowe esy-floresy w neonowych odcieniach i przypominającą emotikonkę buźkę  z szerokim uśmiechem i wystawionym językiem. 

- Takie Święta to ja rozumiem!!!! - napisała pod zdjęciami aktorka Katarzyna Glinka. Rozumiemy i my. A Wam, jak podoba się twórczość Małgorzaty Sochy i jej rodzinnej ekipy malarskiej? 

Zobacz wideo: 

Zobacz też: 

Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa. Wielkanoc spędzi w domu

Aleksandra schudła 62,5 kg bez efektu jojo. "W tej historii każdy gram ma znaczenie"

Bliźniaczki – zawsze takie same? "O chłopaków nigdy się nie kłócimy"

Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0