Gwiazdy

Maja Sablewska w objęciach ukochanego. Rzadko pokazuje takie zdjęcia. "Miłość po prostu"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wyjechali razem na wakacje. Polecieli do Grecji, gdzie spędzają romantyczne chwile. Na fotografii z plaży widać, jak czule się obejmują i całują. Fani bardzo się cieszą, że prezenterka i muzyk są w sobie tak bardzo zakochani.

Maja Sablewska na wakacjach z ukochanym

Maja Sablewska jest znaną prezenterką i stylistką. Spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Po wielu perypetiach udało się jej znaleźć partnera, z którym tworzy szczęśliwy związek. Na jednym z wakacyjnych zdjęć gwiazda pozuje razem ze swoim ukochanym, Wojciechem Mazolewskim. Na romantycznej fotce przytulają się i całują.

Zakochani wybrali się na wspólne wakacje. Wyjechali z Polski i udali się do Grecji, a dokładnie na wyspę Santorini. Maja relacjonuje swoją podróż na Instagramie, dzięki czemu internauci mogą podziwiać, w jak pięknym miejscu wypoczywa.

- Rajska plaża - napisała pod zdjęciem Sablewska. Fani cieszą się, że Maja i Wojciech są ze sobą szczęśliwi. "Przepięknie!", "Życzę wam szczęścia", "Korzystajcie i bawcie się dobrze", "Miłość po prostu" - czytamy w komentarzach.

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Związek Mai Sablewskiej i muzyka jazzowego Wojciecha Mazolewskiego rozpoczął się w 2011 roku. Od początku oboje chętnie okazywali sobie czułość, pokazywali się razem na show-biznesowych imprezach, a na temat ich relacji rozpisywały się media. Wojciech miał nawet oświadczyć się Mai, kiedy byli w Nowym Jorku. Niestety, w 2016 roku Sablewska poinformowała, że rozstała się z ukochanym.

Po kilku latach rozłąki Maja i Wojciech wrócili do siebie. Pod koniec 2019 roku gwiazda poinformowała, że znów są razem, a ich szczęście trwa do dziś.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Maja Sablewska o byciu sobą

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości