Gwiazdy

Magda Gessler napisała autobiografię. "Większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Bez wątpienia Magda Gessler należy do grona najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda od lat przeprowadza rewolucje w restauracjach w całej Polsce i cieszy się ogromną popularnością. Szczegóły jej prywatnego życia są jednak nieznane. Teraz okazuje się, że ujawni je w swojej autobiografii.

Autobiografia Magdy Gessler

Magda Gessler już od 10 lat prowadzi "Kuchenne rewolucje", a od 2012 roku jest w jury "MasterChefa". Widzowie kochają jej energię, a także naturalność, humor oraz aktywność w mediach społecznościowych. Wydawałoby się, że przez tyle lat w show-biznesie fani są doskonale zaznajomieni z każdym szczegółem jej życia. Nic bardziej mylnego! Teraz gwiazda TVN postanowiła ujawnić swoje zaskakujące przeżycia.

- Mimo że mama udzieliła już wielu wywiadów, to większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana. Podczas pisania nie hamowała się w niczym, dzięki książce poznamy szczegóły jej związków z ukochanymi mężczyznami i jej małżeństw . Mogę zagwarantować, że będą to naprawdę ciekawe historie - ujawnił w "Fakcie" jej syn z pierwszego małżeństwa, Tadeusz Müller.

Podobno w autobiografii Magda Gessler w dużym stopniu skupiła się na przeszłości, a także swoich początkach, kiedy to uczyła się i żyła w słonecznej Hiszpanii, która do dziś jest bliska jej sercu.

- Ludzie dowiedzą się, jak to się stało, że obecnie mamy w Polsce taką postać jak Magda Gessler i skąd się wzięła jej miłość do kuchni i gotowania - dodał Tadeusz Müller.

Komentarz restauratorki

Ta informacja wywołała prawdziwą burzę w Internecie. Fani z niecierpliwością czekają już na książkę restauratorki. Czy jednak jest to prawda? W celu potwierdzenia owej wiadomości Mateusz Hładki odezwał się do Magdy Gessler.

- Ja napisałem do Magdy, bo mówię - trzeba sprawdzać u źródła. No i w środku nocy dostałem odpowiedź: "Ciiiiiiiiii, wszystko powiem jak wrócę" - zdradził dziennikarz.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nadal przebywa bowiem na Fuerteventurze, gdzie przed świętami Bożego Narodzenia wyjechała ze swoim ukochanym Waldemarem oraz córką, Larą Gesser i jej rodziną.

Nie pozostaje więc nic innego, niż czekać na powrót restauratorki i kolejne informacje!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości