Gwiazdy

Lista 100 wpływowych kobiet 2020 roku. Wśród nich Aleksandra Domańska

Gwiazdy

Aktualizacja:

W polskiej edycji "Forbes Women" pojawiła się lista stu najbardziej wpływowych kobiet 2020 roku. Wśród nich znalazły się także gwiazdy i influencerki. Mateusz Hładki zdradził nam, kto został wyróżniony.

Lista stu wpływowych kobiet roku 2020

W tym roku polska edycja "Forbes Women" przedstawiła 100 najbardziej wpływowych kobiet. Jak przyznał nasz dziennikarz, lista nie jest rankingiem, gdyż została ułożona alfabetycznie. Panie zostały pogrupowane przez redakcję na różne kategorie, w zależności od tego, co robią.

Wśród wyróżnionych pojawiły się także influencerki i gwiazdy. Za swoją szczerość w mediach społecznościowych doceniona została m.in. Aleksandra Domańska.

Aleksandra pokazuje Polkom, że tak naprawdę nie należy wstydzić się tego, jak się wygląda i co się naprawdę czuje. Na tej liście jest także zagraniczna gwiazda, Celeste Barber

– powiedział Mateusz Hładki.

Panie mają ze sobą coś wspólnego. Celeste pokochał świat za to, że obnaża w sieci fałsz. Instagramerka zestawia zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych ze swoimi zdjęciami. W ten sposób kobieta pokazuje, jak świat jest wykreowany oraz, jak tam naprawdę wyglądają kobiety.

Mama ginekolog na liście 100 wpływowych kobiet

Na liście wyróżnionych znalazła się także Mama Ginekolog, czyli pani doktor Nicole Sochacki-Wójcicka. Niezwykła kobieta w 2010 roku skończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie rozprawia na Instagramie o tym, jak być matką oraz jak być ojcem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Sztuka zero waste. Duński artysta Thomas Dumbo tworzy spektakularne trolle ze śmieci

Joanna Damięcka miłość do wielkich samochodów ma we krwi. "Postanowiłam zrobić najtrudniejsze prawo jazdy"

Agnieszka Holland została prezydentem Europejskiej Akademii Filmowej

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości