nagroda

  Bohaterskie zachowanie mężczyzny zostanie nagrodzone.

  Piotr Jacoń, dziennikarz TVN24, został uhonorowany Medalem Wolności Słowa. Wyróżnienia są przyznawane w kilku kategoriach przez Fundację Grand Press.

  30 lipca przypada Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry Wakacje prezeskę

  Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji do Sopotu przyjechało wiele osób ze świata filmu.

  Magda Kowalczyk podczas 19. edycji Festiwalu Millennium Docs Against Gravity otrzymała główną nagrodę Canon za najlepsze zdjęcia do filmu "Krowa" Andrei Arnold. Jak udało jej się wejść we współpracę z cenioną reżyserką?

  Błękitna Flaga to międzynarodowa nagroda, którą przyznaje się podmiotom związanym z turystyką wodną, jak również wyjątkowo zadbanym plażom i przystaniom. W tym roku zasłużyły na nią aż 43 miejsca w Polsce. Większość z nich położona jest nad Bałtykiem bądź przy przylegających do niego wodach. Dokąd warto pojechać, by korzystać z uroków czystego i bezpiecznego kąpieliska?

  Wyróżnienie w łódzkiej archikatedrze odebrała w jego imieniu żona wraz z dziećmi.

  Justyna Suchecka odebrała w Brukseli nagrodę od Fundacji Evens, działającej na rzecz rozwoju edukacji medialnej.

  Podczas gali finałowej poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wśród nich znalazły się prowadzące Dzień Dobry TVN. Kto jeszcze odebrał statuetkę?

  75. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Podczas gali zamknięcia został nagrodzony film "IO" Jerzego Skolimowskiego.

  Kto się pod nią krył? To legenda polskiego YouTube'a.

  Wśród nominowanych byli: Andrzej Grabowski, Tomasz Karolak, Bartłomiej Topa, Julia Wieniawa czy Małgorzata Kożuchowska.

  "Czas ucieka, a choroba ją przygniata" .

  Konkurs na Europejskie Drzewo roku 2022 został rozstrzygnięty. Dąb Dunin zdobył pierwsze miejsce w rywalizacji. Pokonał w finale innego faworyta ze swojego gatunku - dąb z Lasku Bankietowego w Coxo w Hiszpanii. O szczegółach opowiedział Jarosław Krawczyk, rzecznik prasowy w rozmowie z Robertem Stockingerem, reporterem Dzień Dobry TVN.

  Członkowie Akademii Fonograficznej każdego roku wybierają artystów, którzy mogą poszczycić się nieprzeciętnymi osiągnięciami. Nominacje do Fryderyków wywołują niepowtarzalne emocje wśród twórców, ale nie pozostają też obojętne ich fanom. Wiadomo już, kto ma szansę sięgnąć po prestiżową statuetkę w wybranych kategoriach oraz kogo zobaczymy na scenie podczas uroczystej gali w Szczecinie.

  Ostatnie tygodnie nie dają nam powodów do szczęścia. Dramatyczna sytuacja w Ukrainie, wciąż rozprzestrzeniający się koronawirus, a do tego wiosenne przesilenie. Jeśli powoli zaczynacie tracić zapał, a wasz humor pozostawia wiele do życzenia, przyjrzycie się swojemu jadłospisowi. Jak się okazuje, niektóre produkty potrafią sprawić, że poczujemy się, choć odrobinę, lepiej.

  Poznaliśmy nominowanych do Międzynarodowego Bookera. Ogłoszono tzw. długą listę, uwzględniającą 13 tytułów. Wśród nich znalazły się "Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk w przekładzie Jennifer Croft. To kolejny sukces polskiej pisarki.

  "Kluczem do sukcesu jest pora dnia".

  Robert Lewandowski zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie na najlepszego Sportowca Polski. Piłkarz pojawił się na Gali Mistrzów Sportu 2022 w towarzystwie mamy, teściowej i siostry. W czasie przemowy, którą wygłosił po odebraniu statuetki odniósł się m.in. do pytań dotyczących końca kariery.

  Krystyna Momot jest mamą trójki dzieci, która w latach 90. otworzyła własną firmę. By utrzymać się na rynku, co rusz wprowadza nowe rozwiązania. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiada o swoim patencie na sukces i barierach, które pokonała. – Trzeba zaryzykować, aby dowiedzieć się, jak bardzo to uskrzydla i daje poczucie niezależności – mówi kobieta inspirująca Polki.

  Robert Lewandowski zabłysnął na gali Globe Soccer Awards, która odbyła się w Dubaju. Piłkarz zdobył aż dwie ważne nagrody. U jego boku, jak zawsze pojawiła się żona, która zachwyciła swoją kreacją wartą niespełna 30 tysięcy złotych. 

  Osobowość Roku 2021? To była wyjątkowa uroczystość dla prowadzących Dzień Dobry TVN. Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zostali docenienie przez jurorów, a gratulacje od fanów programu nie miały końca.

  "To jest opowieść, którą musimy naszym widzom przedstawić".

  O czym marzy?

  "Teraz robimy jeszcze trudniejszą robotę".

  "Ta nagroda jest dla mnie znakiem".

  Żona: "Kochanie, dla mnie jesteś najlepszy!".

  Marcin Gutowski z TVN24 otrzymał Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. To jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród dziennikarskich w Polsce.

  Karolina Skuła jest położną, wykonującą swój zawód z zaangażowaniem i pasją, które odmieniły życie przyszłych i świeżo upieczonych mam na terenie niemal całych Bieszczad. Za jej oddanie, widzowie Dzień Dobry TVN postanowili wyróżnić ją wrześniową Pozytywką.

  "To jedna z najważniejszych nagród w mojej całej karierze!"