Aleksandra Domańska

  Aleksandra Domańska

  Ola Domańska niedawno po raz pierwszy została mamą. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała zdjęcie na którym pozuje w jeansach sprzed ciąży, które okazały się za małe. Aktorka słynie z dużego dystansu do siebie, dlatego nie dziwi fakt, że do kwestii swojej sylwetki także podeszła z dużym poczuciem humoru. "Chciałam nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI" – napisała. Pod postem pojawiły się słowa wsparcia ze strony fanów oraz koleżanek z branży. 

  W programie "Ameryka Express", którego pierwszy odcinek zobaczycie już jutro, udział wzięła aktorka Aleksandra Domańska. W podróż pojechała z bratem Dawidem. Dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o swoich wrażeniach i innej twarzy, którą pokaże w programie.

  Czy gwiazdy żyją mundialem? Czy będą oglądać poczynania Polaków w Rosji? Paulina Krupińska w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską zdradziła, że będzie oglądać mundial, bo miłość do piłki zaszczepił w niej jej tata. Aleksandra Domańska otwarcie przyznała, że mundial nie leży w kręgu jej zainteresowań, zaś Magda Boczarska mówi o sobie "kibicka umiarkowana". Co to znaczy?

  "Podatek od miłości" to film, który bije obecnie rekordy popularności. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórców głównych ról - Aleksandrę Domańską i Tomasza Włosoka. W filmie Aleksandra i Tomasz grają parę. Jak zdradzili, przy pierwszych wspólnych scenach musieli pokonać wobec siebie nieśmiałość. Czy na planie panowała swobodna atmosfera? Na co mogli sobie pozwolić?

  W specjalnym, walentynkowym odcinku "Milionerów" wystąpiła Aleksandra Domańska. Aktorce partnerował kolega z planu Michał Czarnecki. Czy gwiazda "Podatku od miłości" odpowiadając na pytania Huberta Urbańskiego była zdenerwowana? Z Aleksandrą i Hubertem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Film "Podatek od miłości" bije obecnie rekordy popularności. Co się działo na planie filmowym w czasie zdjęć? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która spędziła z aktorami jeden dzień zdjęciowy. W jaką postać wciela się Magdalena Różczka? Czy postać Romy Gąsiorowskiej jest bliska jej sercu?

  Plany zdjęciowe odbywają się często w trudnych warunkach atmosferycznych. Akcja "Podatku od miłości" rozgrywa się częściowo w Kołobrzegu, skąd pochodzi główna bohaterka Klara. Grzegorza Damięckiego, odtwórcę głównej roli czekała tu trudna scena do zagrania. Jak sobie poradził z niską temperaturą powietrza i wody w morzu?

  Ona - to Aleksandra Domańska, On - Grzegorz Damięcki. Kto komu zapłaci "Podatek od miłości"? I dlaczego, zdaniem Kingi Burzyńskiej, najważniejsze w komedii romantycznej są zbliżenia? Kim z zawodu jest Klara, a kim Marian? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła filmowy plan "Podatku od miłości", gdzie spotkała się z aktorami i producentem.

  Aleksandra Domańska to pierwszoplanowa gwiazda najnowszego filmu "Podatek od miłości". Jak aktorka spędzi tegoroczne Walentynki? Kogo zaprosi tego dnia do kina? O plany na 14 lutego Aleksandrę Domańską zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od piątku można już oglądać w kinach komedię romantyczną Podatek od miłości. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Aleksandra Domańska i Michał Czernecki. Ola zagrała inspektora skarbowego, a Michał - kierownika Urzędu Kontroli Skarbowej. Lubią grać czarne charaktery i "śliskie postacie"? :) Na planie filmu oboje zetknęli się z boksem. Czy wcześniej trenowali ten sport? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Olę zapytaliśmy również, jak całuje Grzegorz Damięcki :)

  W filmie "Podatek od miłości" Aleksandra Domańska gra główną rolę. Basia Pasek spotkała się z aktorką w atelier Gosi Baczyńskiej, gdzie Ola dobierała suknię na filmową premierę. Jaką kreację wybrała gwiazda? Czy towarzyszy jej stres związany z premierą? Czego boi się najbardziej? O wszystkich swoich obawach Aleksandra opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN.

  Byliśmy z kamerą na premierze nowego filmu "Podatek od miłości". W rolach głównych zobaczymy znakomitego aktora teatralnego Grzegorza Damięckiego i Aleksandrę Domańską. Jak im się współpracowało? Dlaczego aktorka podczas castingów była bezkonkurencyjna oraz czy Grzegorz Damięcki nie boi się popularności, która może na niego spaść po premierze? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni pokazano najnowszą komedię Juliusza Machulskiego "Volta". Jedne z głównych ról zagrali: Aleksandra Domańska i Andrzej Zieliński. Jakie uniwersalne prawdy zawiera ten film? Z reżyserem i aktorami spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  W ostatnim odcinku Projektu Lady Mikołaj Rey pokazał uczestniczkom programu, jak przygotować przyjęcie dla najbliższych. Podzielił się z nimi kilkoma przepisami. Mikołaja zaprosiliśmy do kuchni Dzień Dobry Wakacje, aby podzielił się z nami przepisami na rybę po grecku i piankę z awokado. W kuchni towarzyszyła mu aktorka Aleksandra Domańska.

  W piątek w Lublinie odbyła się ogólnopolska premiera Volty Juliusza Machulskiego. W filmie wystąpiły m.in. Olga Bołądź i Aleksandra Domańska. Jak trafiły do tej produkcji? Jakie postacie zagrały? Jak wspominają czas spędzony w Lublinie? Jak pracuje się z Juliuszem Machulskim? Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  "Najbardziej marzyłam o tym, żeby być piosenkarką, taką typu Beyoncé, że wypełniam wszystkie stadiony świata". Nauczycielka śpiewu szybko poznała się na jej talencie aktorskim i zasugerowała, by spróbowała swoich sił zdając do szkoły teatralnej. Dziś, mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie role u takich reżyserów jak Juliusz Machulski czy Wojciech Smarzowski. Wkrótce zobaczymy ją w głównej roli w filmie "Podatek od miłości". Na kanapach Dzień Dobry TVN - Aleksandra Domańska!

  Przyjaźń jest rodzajem miłości między osobami, których nic nie łączy. Co kiedy są przeciwnej płci? Czy przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? W Dzień Dobry TVN filmowi przyjaciele: Aleksandra Domańska (Jadźka) i Kamil Kula (Filip). Jak wyglądała wspólna praca na planie filmu "Po prostu przyjaźń" i czy znajomość ze szkoły filmowej pomogła im w pracy?