Gwiazdy

Kate Middleton jest w ciąży? "W tych plotkach może być odrobina prawdy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zagraniczne media rozpisują się na temat rzekomej ciąży Kate Middleton. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, byłoby to czwarte royal baby. Wszystko wskazuje na to, że doniesienia wcale nie muszą być wyssane z palca.

Kate Middleton spodziewa się dziecka. Tak brzmią nagłówki zagranicznej prasy. Sandra Hajduk w dzisiejszym programie zdradziła, skąd te plotki się wzięły.

Czy Kate Middleton jest w ciąży?

Ponoć księżniczka Charlotte mówiąc kolokwialnie - wygadała się. Nie wiemy oczywiście - komu i kiedy. Bo plotki z zagranicznych mediów mają to do siebie, że bywają średnio potwierdzone

- tłumaczyła nasza dziennikarka

Pojawiły się jednak inne źródła, które mówią, że w tych plotkach może być odrobina prawdy. Podczas spotkania z Davidem Attenborough księżna trzymała się za brzuch. Zaczęła też nosić te same sukienki, które wkładała, gdy była w stanie błogosławionym. Jest to nie tylko gest ekologiczny, ale być może też jakiś znak

- dodała.

Rodzina królewska

Do tej pory rodzina królewska nie zabrała głosu ws. rzekomej ciąży Kate. Także czas pokaże, czy plotki są prawdziwe. Ponoć księżna Cambridge marzy o dużej rodzinie. Czy zatem nadszedł czas, by ją powiększyć?

Kate Middleton i książę William od lat należą do grona najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Dzielnie łączą pełnienie obowiązków książęcych z wychowywaniem trójki dzieci. Najstarszy George ma 7 lat, średnia Charlotte 5 lat, a najmłodszy Louis 2-latka . Czy doczekają się rodzeństwa?

Zobacz wideo: Sportowe oblicze Kate Middleton. Księżna wzięła udział w specjalnym wydarzeniu na londyńskim stadionie

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości