Gwiazdy

Kate Middleton ofiarą kłamstw powielanych w jednym z magazynów. Pałac Kensington reaguje

Gwiazdy

Kate Middleton ofiarą kłamstw powielanych w jednym z magazynów. Pałac Kensington reaguje

Życie rodziny królewskiej nie zawsze bywa usłane różami. Księżna Kate była ostatnio bohaterką jednego z artykułów, który m.in. powielał informacje na temat jej rzekomego konfliktu z Meghan. Nie obyło się więc bez stanowczego komentarza biura pałacu Kensington, a książęca para szykuje się na sądową batalię z magazynem.

Księżna Kate w magazynie „Tatler”

Temat rodziny królewskiej wielokrotnie przewija się we wszelkiego rodzaju mediach. W ostatnim czasie pojawił się np. artykuł w magazynie „Tatler”, który poświęcił jeden ze swoich tekstów księżnej Kate. Czytamy w nim o rzekomym konflikcie między Meghan a żoną księcia Williama. Ma ona być zmęczona nadmiarem obowiązków i presją, jaka spoczywa na niej i jej mężu po Megxicie. Gazeta postanowiła również skomentować szczupłą sylwetkę księżnej i porównać ją do księżnej Diany.

Reakcja pałacu Kensington

Artykuł w magazynie „Tatler” nie uszedł uwadze pałacu Kensington. Nie obyło się więc bez stanowczego oświadczenia do mediów.

Ta historia zawiera szereg nieścisłości i fałszywych informacji, które nie zostały przedstawione pałacowi Kensington przed publikacją

- podano.

Jak donoszą zagraniczne media, książęca para wchodzi na drogę sądową z magazynem, który pokusił się o seksistowski komentarz na temat Kate i powielał kłamstwa na jej temat. Tymczasem redaktor naczelny „Tatlera” przekonuje, że pałacowe biuro Cambride'ów już od dawna wiedziało o planowanej publikacji i było proszone przez dziennikarzy o współpracę. 

Zobacz także: 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
77
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0