Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska z mężem jako "Power Couple". "Jeszcze bardziej się zakochałam"

Gwiazdy

Przed nami drugi odcinek programu Power Couple, a to znaczy, że czas lepiej poznać kolejną parę. Katarzyna Pakosińska zdradziła nam w jakich okolicznościach poznała swojego męża i co dał jej udział w nowym show. Przygotujcie chusteczki – nie zabraknie wzruszeń.

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili – jak się poznali?

Katarzyna i Irakli to jedna z siedmiu par, które bierą udział w programie "Power Couple". Energii faktycznie im nie brakuje. Wzięli ślub w 2017 roku, a jak się poznali?

Odbiło mi na stare lata i mówię będę się wspinać na pięciotysięcznik. W Gruzji, szczyt mało przystępny, ale mówię – spróbuję. Ciut przed wyprawą się przeziębiłam i podano mi złe leki. Zamiast mnie wyleczyć, było jeszcze gorzej. Sparaliżowało mnie

- wspomina Katarzyna Pakosińska.

Wtedy pojawił się Irakli. - Zauważyłem, ze coś jest nie tak i kilka razy zapytałem "Kasiu". Nie odpowiadała – wspomina. Udzielił jej pierwszej pomoc i uratował Katarzynę.

Irakli jest popularyzatorem turystyki po Gruzji. Aktorka wspomina, że pewnego dnia, podczas pobytu w Gruzji, kiedy jechała busem razem z całą ekipą, wydarzyła się sytuacja co najmniej romantyczna.

- Irakli był przez chwilę kierowcą busika, którym cała nasza ekipa jechała. Ja siedziałam w ostatnim rzędzie. Złapałam to ciemne oko w lusterku (…) Podczas pierwszej wyprawy, kiedy patrzyliśmy się tylko przez te lusterka, Irka zatrzymał samochód na środku drogi i gdzieś wybiegł. Zbierał kwiaty na górskiej łące. Przyniósł kwiaty, oczywiście z korzeniami. A obok mnie moja przyjaciółka siedziała. I Ika zobaczył, że też przyjaciółka, rozdzielił kwiaty. Wtedy wiedziałam, że coś jest ciekawego w tym mężczyźnie – opowiada Katarzyna Pakosińska.

"Power Couple" - Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili

Irakli przyznaje, że kiedy pojawiła się propozycja udziału w programie "Power Couple", nie skakał z radości. - Na początku powiedziałem, że nie. Poczułem, że Kasia bardzo chce iść do programu (…) Wszyscy wiedzą, ze jestem Gruzinem i dzięki Kasi trochę mówię po polsku. Tego się trochę bałem – wspomina.

W końcu jednak Irakli i Katarzyna zdecydowali się wziąć udział w show. Co dał im program? - Będę mówiła do samego końca, że ja się jeszcze bardziej zakochałam. O wielu rzeczach wiedziałam, wiele rzeczy się czuło, a ten program wszystko mi potwierdził i uwypuklił – mówi aktorka.

Zawiązały się także nowe przyjaźnie. Wszyscy uczestnicy świetnie się dogadywali. - Tak ekipa cudnie dobrana. Ktoś miał idealny klucz i nas sparował. Przez tyle tygodni byliśmy w innej rzeczywistości. Mieszkaliśmy w jednym domu, śniadania i emocje na dobre i na złe. Cały czas trzymaliśmy się razem – dodaje.

Zapraszamy na drugi odcinek programu Power Couple już 27 marca o godzinie 20.00 na antenie TVN. - Będzie mnóstwo niespodzianek. I radości i łez , bo będą pierwsze rozstania – mówi Katarzyna Pakosińska. Nie może was zabraknąć!

Zobacz też:

Córka Artura Żmijewskiego podbija świat muzyki z przyjaciółką . "Nie ma dużo takich duetów"

Ruszają zdjęcia do programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska jeszcze nigdy tam nie była

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wspominają swój "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Nie pamiętałam nazwiska swojego męża"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości