Gwiazdy

Stan zdrowia Kanye Westa drastycznie się pogarsza. Raper boi się o własne życie

Gwiazdy

Aktualizacja:

O stan Kanye Westa fani martwią się już od dłuższego czasu. Niegdyś bardzo zdolny raper, od paru lat nie jest znany dzięki swojej twórczości artystycznej, lecz skandalom i małżeństwu z Kim Kardashian. Gdy ogłosił, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, kontrowersyjne wypowiedzi znalazły swoje wytłumaczenie. Ostatnio znowu zaskoczył swoich wielbicieli tym, co powiedział.

Choroba Kanye Westa

Będąc w związku małżeńskim z Kim Kardashian, Kanye West bez przerwy jest na świeczniku mediów. Dziennikarze co rusz donoszą o jego kampanii prezydenckiej, rozwodzie z żoną, kłótniach z teściową czy innych kryzysach. Nie wiadomo jednak, co dokładnie jest prawdą, gdyż kolejne newsy mogą być jedynie marketingowym chwytem i mieć za zadanie wyłącznie wzbudzenie zainteresowania.

Pewny natomiast jest fakt, że ze zdrowiem psychicznym rapera jest coś nie w porządku. Kanye pokazuje to na swoim koncie na Twitterze, gdzie publikuje dziwne wpisy, które następnie kasuje, pozostawiając niesmak wśród fanów. Jest to o tyle przykre, że wiele osób się z niego śmieje. Cała sytuacja jednak nie jest wcale zabawna.

Nikt, kto nie zmagał się z taką chorobą, nie ma pojęcia, co dzieje się w jego głowie. Myślę, że to, co [Kanye - przyp. red.] reprezentuje na zewnątrz jest raczej efektem tego, że ma ze sobą po prostu problem zdrowotny, a nie tego, że chce jakoś światem manipulować

- powiedział w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

Apel do North West

Ostatnio konto na Twitterze należące do Kanye Westa zostało zablokowane na 24 godziny, po tym, jak opublikował filmik, na którym sika na prestiżową statuetkę nagrody muzycznej Grammy. Przerwa jednak nie spowodowała tego, że coś przemyślał.

Po powrocie do mediów społecznościowych zaskoczył mrożącym krew w żyłach wyznaniem. Skierował je do najstarszej córki, North i można z niego wywnioskować, że boi się o własne życie.

NORTHY, IDĘ NA WOJNĘ, MOJE ŻYCIE BĘDZIE ZAGROŻONE. JEŻELI ZOSTANĘ ZAMORDOWANY, NIE POZWÓL, ABY BIAŁE MEDIA WMÓWIŁY CI, ŻE NIE BYŁEM DOBRYM CZŁOWIEKIEM. KIEDY LUDZIE ZABIORĄ CIĘ Z MOJEGO ŻYCIA, PAMIĘTAJ, ŻE CIĘ KOCHAM

Wydaje się to ostatnim pożegnaniem z dzieckiem i tym bardziej przeraża fanów, którzy obawiają się, że muzyk może coś sobie zrobić przez to, że nie bierze niezbędnych leków.

Fakt jest taki, że cokolwiek się dzieje w rodzinie Kardashianów, to dzieje się chyba nie najlepiej, bo w grę wchodzą dzieci

- podsumowała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Kanye West został zablokowany na Twitterze po udostępnieniu kontrowersyjnego filmu. Raper jest nieobliczalny. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości