Kanye West

  Nie milkną echa niespodziewanego rozstania Kim Kardashian i Pete'a Davidsona. Popularna para zakończyła swój związek po 9 miesiącach randkowania, wywołując nie lada poruszenie wśród fanów. Ponury finał relacji celebrytów w końcu doczekał się także komentarza ze strony Kanyego Westa. Artysta opublikował w sieci wymowny post.

  Rozpad małżeństwa Kim Kardasian i Kanye Westa śledził cały świat. Choć celebrytka zdążyła się już z tym uporać, raper cały czas przeżywa miłosny zawód. Ostatnio muzyk zniknął z show-biznesu, aby podreperować swoje zdrowie psychiczne.

  Artysta może zostać usunięty z kolejnej ważnej imprezy. Fani festiwalu Coachella protestują przeciwko obecności muzyka w line-upie.

  Jakie warunki postawił Kanye West?

  Kanye West po rozpadzie małżeństwa z najsłynniejszą celebrytką świata współdzieli opiekę nad czwórką ich dzieci. W związku z tym postanowił zamieszkać w sąsiedztwie. Raper właśnie stał się posiadaczem domu z 1955 roku.

  Zgodnie z doniesieniami policji z Los Angeles, znana managerka amerykańskich gwiazd Angela „Angie” Kukawski, która miała wśród swoich klientów rodzinę Kardashian i Nicki Minaj, została znaleziona martwa w bagażniku swojego samochodu.

  Jak teraz nazywa się słynny raper?

  Kim Kardashian zadebiutowała jako prowadząca w słynnym "Saturday Night Live" i zaskoczyła widzów. Celebrytka w żartobliwym tonie wypowiadała się nie tylko o sobie, ale także o swoich siostrach oraz rozstaniu z Kanye Westem. Co dokładnie powiedziała?

  Kanye West od pewnego czasu zmaga się z problemami psychicznymi, a dodatkowo całkiem niedawno po wielu latach małżeństwa rozstał się z Kim Kardashian. Nie powstrzymuje go to jednak przed podejmowaniem kluczowych decyzji. Raper postanowił właśnie zmienić swoje imię.

  Prawdopodobnie Kim Kardashian i Kanye West doszli do porozumienia. Celebrytka pojawiła się na premierze albumu swojego męża zatytułowanego "Donda". Ona zaskoczyła strojem, a raper wyznaniem, które skierował do żony.

  Skandale z udziałem gwiazd są prawdziwą pożywką dla Internetu, w którym nic nie ginie. O kilku z nich opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk. Kogo nie mogło zabraknąć na jej liście?

  Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozstaniu Kim Kardashian i Kanye Westa. Od tamtej pory małżonkowie przygotowują się do rozwodu. Teraz znany raper ujawnił w mediach swoje warunki. Jak wyglądają?

  Kim Kardashian znalazła się w najnowszym rankingu magazynu "Forbes", a to oznacza, że należy do najbogatszych ludzi na świecie. Jej majątek został oszacowany na miliard dolarów. Zgromadziła go m.in. dzięki inwestycjom związanym z rynkiem mody i urody. Jeśli kupiłaś szminkę czy paletę cieni KKW Beauty, masz swój udział w finansowym sukcesie gwiazdy.

  Od kilku miesięcy media donoszą o szczegółach rozstania Kim Kardashian i Kanye Westa. Para celebrytów rozwodzi się po 7 latach małżeństwa. Okazuje się, że nie wszystko przebiega między nimi pokojowo. Muzyk bowiem zerwał kontakty z byłą partnerką.

  Kim Kardashian i Kanye West od wielu lat byli najgłośniejszą parą światowego show biznesu, a o ich miłości pisali wszyscy. Niestety po 7 latach małżeństwa gwiazdy rozwodzą się. Kto złożył pozew? I jak para zamierza rozwiązać sprawę opieki nad dziećmi?

  Rodzina Kardashianów nie ma za wiele do ukrycia. W końcu celebrytki na czele z przedsiębiorczą mamą już od 13 lat zapraszają widzów do swojego prywatnego życia. Od kilku miesięcy kolorowa prasa szczególnie interesuje się małżeństwem Kim Kardashian i Kanye Westa. Według najnowszych doniesień mediów para postanowiła wziąć rozwód.

  Magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających celebrytów. W 2020 roku Kylie Jenner zajęła pierwsze miejsce i znacznie wyprzedziła rywali. Co ciekawe drugie miejsce zajęła osoba związana z klanem Kardashianów.

  O stan Kanye Westa fani martwią się już od dłuższego czasu. Niegdyś bardzo zdolny raper, od paru lat nie jest znany dzięki swojej twórczości artystycznej, lecz skandalom i małżeństwu z Kim Kardashian. Gdy ogłosił, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, kontrowersyjne wypowiedzi znalazły swoje wytłumaczenie. Ostatnio znowu zaskoczył swoich wielbicieli tym, co powiedział.

  Podczas wiecu wyborczego w Charleston, w Karolinie Południowej, Kanye West wyznał, że wraz z Kim Kardashian rozważali aborcję, gdy gwiazda zaszła w ciążę z córką North. Tydzień po swoim kontrowersyjnym przemówieniu raper postanowił publicznie przeprosić swoją żonę.

  Kanye West należy do najbardziej kontrowersyjnych gwiazd światowego show biznesu. Jakiś czas temu media zelektryzowała wiadomość, że raper postanowił kandydować na urząd prezydenta USA. 19 lipca odbył się pierwszy wiec muzyka, na którym wyznał, że wraz z Kim Kardashian rozważali aborcję, gdy gwiazda zaszła w ciążę z córką North.

  Kanye West po raz kolejny ogłosił swój start w wyborach prezydenckich w USA. Swoją decyzję przekazał na Twitterze. Oświadczenie rapera spotkało się z mieszanymi reakcjami. Gwiazdor może liczyć na wsparcie Elona Muska.

  Amerykański raper nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Właśnie ukazał się utwór, który zapowiada dziesiąty studyjny album artysty. „Wash Us In The Blood” nawiązuje do protestów, które przetoczyły się ostatnio przez Stany Zjednoczone.

  Nick Knight to artysta, który wymyka się definicjom. Pracował z największymi gwiazdami - Björk, Lady Gaga, Naomi Campbell, Kate Moss, Gwen Stefani czy Kanye West. Z brytyjskim fotografem spotkał się dziennikarz Marcin Sawicki. Za co Nick Knight podziwia Kanye Westa? Dlaczego zdecydował się na współpracę z Lady Gagą?

  Hitem internetu są porwane sweterki zaprojektowane przez Kanye Westa, które - bagatela - kosztują ok. 4 tys. zł. Co o tej kolekcji sądzą goście Dzień Dobry TVN: stylistka Ewelina Rydzyńska oraz samozwańczy spece od mody z Make Life Harder Rafał Żabiński i Jakobe Mansztajn? Zobaczcie, jak modnie i godnie nosić dziury ;)

  Kolejki z czasów PRL'u to mały pikuś w porównaniu do tego, co wczoraj wieczorem działo się w Warszawie. Do jednego ze sklepów ze sportowym obuwiem ustawiło się w kolejce, aż sześć tysięcy osób! Wszystko za sprawą butów, które zaprojektował amerykański raper Kanye West. W Polsce pojawiło się tylko kilkanaście par. By je kupić, trzeba było wziąć udział w losowaniu. Dlaczego obuwie nie jest dla wszystkich? Ile kosztuje? I jakich sposobów imali się kolekcjonerzy, by zdobyć wymarzony produkt?

  Polska modelka przyjaźni się z Rihanną czy z Kanye Westem. Co połączyło Anję Rubik z raperem? W czym Rubik pomagała muzykowi? Czy spodobała się jej kolekcja Kanye? Co modelka sądzi o Kim Kardashian? Jaka prywatnie jest najsłynniejsza celebrytka świata? Z Anją Rubik rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O ślubie Kanye Westa i Kim Kardashian było głośno od kilku tygodni. Nie milkły spekulacje na temat sukni ślubnej panny młodej, miejsca, w którym narzeczeni powiedzą sobie "TAK", a także zaproszonych gości. Dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej dziś już wszystko wiemy.

  Choć Anna Wintour zapewniała, że Kim Kardashian nigdy nie pojawi się na okładce amerykańskiego Vogue, zmieniła zdanie i pozwoliła zaistnieć Kim w swoim popularnym piśmie. Dlaczego? Jaką rolę odegrał w tym życiowy partner Kim Kardashian - raper i producent muzyczny Kanye West?