Gwiazdy

Joanna Moro prosi fanów o pomoc. Co robić z maluchami w Dzień Dziecka? Zdradzamy kilka pomysłów

Gwiazdy

Joanna Moro

Dzień Dziecka już 1 czerwca, a wy wciąż nie macie pomysłu gdzie zabrać swoje pociechy? Z tym samym pytaniem mierzy się Joanna Moro. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie swojej ekipy i zwróciła się o pomoc do internautów. Jak zaaranżować czas, aby spędzić z bliskimi niezapomniane chwile?

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro to szczęśliwa mama i spełniona aktorka. Gwiazda swoją energią często dzieli się z fanami, a w mediach społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy dotyczącego życia prywatnego. Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciem swoich pociech i przyznała, że z dziećmi nigdy nie ma nudy. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, aktorka poprosiła fanów o porady, jak można spędzić ten wyjątkowy dzień, a także poruszyła temat kultowych lodów Ekipy.

Tam, gdzie są dzieci, jest złoty wiek. (Novalis). Z dziećmi nigdy nie ma nudy, jest kolorowo i zawsze masz szanse być na czasie. Macie jakieś plany na dzień dziecka? Lody, zabawki, wspólna wycieczka... u mnie chyba #lodyekipy byłyby super ! Ktoś wie gdzie dostać ?

- pisała pod postem.

Fani szybko pospieszyli z odpowiedziami. Jedna z internautek zdradziła Joannie, gdzie zakupić może popularne słodkości. Inna zaś zaproponowała, aby wraz z najmłodszymi wybrać się do ZOO.

Dzień Dziecka 2021 – pomysły

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas dla każdego malucha. Oprócz upominków warto jednak zadbać o inne atrakcje, bo jak wiadomo, czas spędzony w gronie najbliższych jest niezastąpionym prezentem. W zabieganym świecie, w natłoku pracy, szkoły i domowych obowiązków, często nie mamy dla naszej rodziny dłuższej chwili, by spokojnie porozmawiać, obejrzeć wspólnie film, czy zagrać w gry. Co zrobić, by Dzień Dziecka na długo zapadł w pamięci naszych maluchów? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Dzień Dziecka 2021 - gdzie zabrać dziecko?

Basen lub park wodny – jeśli wasze dzieci należą do zapalonych sportowców, które nie potrafią usiedzieć w miejscu dłużej niż 5 minut, polecamy wycieczkę do parku wodnego. Po lockdownie każdy stęsknił się za odrobiną zabawy w wodzie.

Teatrzyk bądź kino – korzystajmy z kultury, jaką oferują nam miejscowe kina czy teatry. W Dzień Dziecka z pewnością repertuar dostosowany będzie pod najmłodszych odbiorców. Uśmiech na twarzach dzieci, gdy zobaczą na wielkim ekranie ulubionych bohaterów, jest bezcenny.

Gotowanie – twoje dziecko nie lubi hałasu i tłumów ludzi? Nic straconego. W domu również można się świetnie bawić, np. gotując. Zakładajcie więc fartuszki, podwijajcie rękawy i do dzieła. Może wraz z maluchem upieczecie jego ulubione ciasto?

Planszówki – są gry, które nigdy nie wychodzą z mody. Starsze dzieci polecamy odciągnąć od komputerów i smartfonów i zaprosić do wspólnej partii. Rywalizacja, mały dreszczyk emocji, a przede wszystkim czas spędzony w gronie najbliższej rodziny z pewnością jest potrzeby każdemu nastolatkowi.

Wyjazd za miasto – Choć w tym roku Dzień Dziecka wypada w środku tygodnia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po pracy wybrać się z dzieciakami na wycieczkę za miasto. Rower, hulajnoga, rolki, a może po prostu spacer po lesie. Opcji jest wiele, jednak to wy wiecie, co najbardziej lubią wasze pociechy.

Zobacz wideo: Bajkowa joga dla dzieci

Zobacz także:

Joanna Moro przełamuje tabu o karmieniu piersią 15-miesięcznej córki. Internauci podzieleni. "Szkoda zębów dziecka"

Odeta Moro zdjęciem w bikini wspomina maturę. "Kiedy to było? W tamtym tysiącleciu"

2,5-letni syn Odety Moro już pomaga mamie w sprzątaniu i majsterkowaniu. Jak prawidłowo uczyć dzieci domowych obowiązków?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości