Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska uprawia modny sport. "Cisza, ja i czas"

Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się aktywnościami, których podjęła się w czasie urlopu. Tym razem to nie wycieczki rowerowe stały się jej głównym celem, lecz dryfowanie po wodzie. Gwiazda postanowiła spróbować swoich sił w nowym, modnym sporcie. Swoje zmagania uwieczniła na wakacyjnych zdjęciach.

Joanna Jabłczyńska – aktywny wypoczynek

Joanna Jabłczyńska to aktorka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazuje fanom zarówno ciekawostki z życia zawodowego, jak i prywatnego. Gwiazda znana jest także jako wierna fanka sportu. Biega, pokonuje długie trasy na rowerze, a także pływa. Niedawno w sieci opublikowała wakacyjne zdjęcie, a w opisie przyznała, że uciekła od zgiełku miasta i znalazła miejsce, gdzie otacza ją niesłychana cisza. Aktorka nie byłaby sobą, gdyby nie wypróbowała nowych rzeczy. Codzienne treningi zamieniła więc na pływanie na desce zwanej SUP.

Wpłynęłam na suchego przestwór oceanu…Cisza, ja i czas

- czytamy pod fotkami ze środka jeziora.

Fani zazdroszczą Joannie

Pod postem pojawiły się pierwsze komentarze. Fani przyznali, że zazdroszczą Joannie pięknych widoków oraz możliwości wypróbowania popularnych w ostatnim czasie sportów wodnych.

"SUP-er, właśnie chcę tego spróbować w te wakacje. Dobra zabawa?". "Pani Joanno, różnimy się wiekiem zdecydowanie, ale oglądać Pani profil to sama przyjemność! Naturalność, szczerość i estetyka, nie ma sprzedaży, odsprzedaży i innych takich. Brawo" - pisali internauci.

Zobacz wideo: Joanna Jabłczyńska o samodzielnym remoncie mieszkania: Sprawdziłam w Internecie, jak się to robi. Zakasałam rękawy i... do dzieła

Zobacz także:

Maja Hyży pokazała blizny na ciele. "Walkę toczyłam przez wiele lat w bólu i cierpieniu, nie mając pojęcia, czy wygram"

Najgorsze zachowania nadopiekuńczych rodziców. Do czego mogą doprowadzić?

Osi Ugonoh z "Top Model" o korzeniach, rodzinie i rasizmie: "Chodzi o to, by celebrować różnorodność"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości