Joanna Jabłczyńska

  Joanna Jabłczyńska

  Najnowsze dane pokazują, że z powodu wojny, Ukrainę opuściło już milion osób. Połowa z nich znalazła schronienie w Polsce. Część z nich trafiła do prywatnych mieszkań udostępnionych przez Polaków. Na taki ruch zdecydowały się aktorki: Joanna Jabłczyńska oraz Joanna Moro.

  Joanna Jabłczyńska pochwaliła się aktywnościami, których podjęła się w czasie urlopu. Tym razem to nie wycieczki rowerowe stały się jej głównym celem, lecz dryfowanie po wodzie. Gwiazda postanowiła spróbować swoich sił w nowym, modnym sporcie. Swoje zmagania uwieczniła na wakacyjnych zdjęciach.

  Długi weekend rozpoczął się w najlepsze, a media społecznościowe zalała fala zdjęć z wyjazdów. Na krótki odpoczynek postanowiła wybrać się także Joanna Jabłczyńska. Aktorka w sieci pochwaliła się wycieczką rowerową, a także przyznała, że zamierza morsować wraz ze swoim serialowym ojcem. "Hofferowie w najlepszym sportowym, morskim wydaniu" - pisali fani.

  Joanna Jabłczyńska nie zaprasza kamer do swojego domu. Dla Dzień Dobry TVN zrobiła jednak wyjątek i wirtualnie oprowadziła nas po swoich kątach. Gwiazda jest świeżo po remoncie, który zresztą w dużej mierze zrobiła sama. Joanna Jabłczyńska opowiedziała nam także o swoim domu na wsi. Zdjęcia robią wrażenie.

  Katarzyna Pawlikowska zauważyła, że dzisiejsze Polki są zupełnie inne od swoich mam czy babć. Do niedawna dla kobiet ważne było, by mieć dobrze zarabiającego partnera, który da rodzinie poczucie bezpieczeństwa i dobrobytu. Kobiety były jedynie przyuczane do roli żony i matki. Co współczesne Polki mówią o finansowej niezależności? Zapytaliśmy o to Odetę Moro i Joannę Jabłczyńską.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Izabelę Trojanowską, Joannę Jabłczyńską oraz Skibę. Artyści w latach młodości należeli do harcerstwa. Czy lubią powracać wspomnieniami do tamtego czasu? Co dało im harcerstwo? Jakie zdobyli sprawności?