aktywnośc

  aktywnośc

  Joanna Jabłczyńska pochwaliła się aktywnościami, których podjęła się w czasie urlopu. Tym razem to nie wycieczki rowerowe stały się jej głównym celem, lecz dryfowanie po wodzie. Gwiazda postanowiła spróbować swoich sił w nowym, modnym sporcie. Swoje zmagania uwieczniła na wakacyjnych zdjęciach.

  W Starej Wsi na trzydniowym szkoleniu w Akademii Lidera spotkali się pasjonaci sportu, którzy ciągle chcą poszerzać swą wiedzę i promować sport w lokalnych społecznościach. Towarzyszyliśmy im z kamerą Dzień Dobry Wakacje.

  Wyniki testów sprawnościowych polskich dzieci są coraz gorsze. Obce są im zabawy na trzepaku, gra w klasy, z kolei doskonale orientują się w wirtualnej rzeczywistości. Jak sprawić, by nasi najmłodsi polubili sport i stali się bardziej aktywni?

  Jakie strony internetowe z ubraniami warto odwiedzić ? Czy ławto jest wyrazić swoją osobość poprzez ubrania? Co w tym sezonie jest najmodniejsze? Sprawdźcie, czy Karolinie Chapko spodobały się stylizacje od Mai Sablewskiej.

  ... zmienił jego garderobę i styl! Pan Marcin Noga jest bohaterem kolejnego odcinka "Mody Polskiej". Jak powinien się nosić mężczyna, który che wyglądać wyraziście i chce, by jego ubrania nie były nudne? Jaki błąd najczęściej popełniają mężczyźni przy wyborze marynarki? Dlaczego mężczyźni zazwyczaj boją się kolorów?

  Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózku inwalidzkim, muszą na co dzień zmagać się z architektonicznymi utrudnieniami. Podobne bariery stoją przed osobami starszymi i matkami z wózkami. Czy jest możliwe stworzenie miasta bez barier architektonicznych? Czy mieszkańcy małych miast mają trudniej?