deska

    deska

    Joanna Jabłczyńska pochwaliła się aktywnościami, których podjęła się w czasie urlopu. Tym razem to nie wycieczki rowerowe stały się jej głównym celem, lecz dryfowanie po wodzie. Gwiazda postanowiła spróbować swoich sił w nowym, modnym sporcie. Swoje zmagania uwieczniła na wakacyjnych zdjęciach.

    W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Audry Hepburn! Za Rzymskie wakacje dostała Oscara a o jej rzymskim życiu opowiada najmłodszy syn. Oprócz tego: deska kontra narty - na czym lepiej się ślizga? Ocenia Staszek Karpiel-Bułecka i Ania Rusowicz. A na koniec: Cindy Crawfod kończy karierę i 50 lat - o supermodelkach-boginiach z tamtych lat opowiedzą: Buttowt, Sworowska i Wojciechowska. Bądźcie z nami od 8:30!

    Agnieszka Rylik postanowiła spróbować kolejnej ekstremalnej dyscypliny sportu: freeskiingu. Zobaczcie jak sobie poradziła na schodach i na skoczni! O swoich przeżyciach i o samym freeskiingu opowiedziała nam w studiu Dzień Dobry TVN wspólnie z mistrzem polski w tej dyscyplinie: Bartkiem Sibigą.

    Na desce serów powinno się pojawić od trzech do pięciu różnych rodzajów serów. Serwujemy je oczywiście w temperaturze pokojowej - radzi Andrzej Polan. Co pasuje do długo dojrzewających polskich serów - orzechy, miód czy żurawina?