Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się dziecka. Para wybrała już imię dla swojej pociechy

Gwiazdy

Magdalena Stępień, Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. W grudniu ubiegłego roku piłkarz podzielił się radosną nowiną w sieci, potwierdzając tym samym krążące w mediach pogłoski o ciąży swojej ukochanej. Ostatnio natomiast Magda zdradziła nieco szczegółów na temat swojego samopoczucia.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą mieć dziecko

Pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się pogłoski o tym, że Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień oczekują narodzin pierwszego wspólnego potomka.

Sami zainteresowani ani nie zaprzeczyli, ani nie potwierdzili wtedy tej informacji. Kilka godzin później na Instastory umieścili jednak wymowną fotografię, na której piłkarz obejmował modelkę trzymając ją za brzuch. Na wysokości pasa narysowane było serduszko.

Teraz sprawa jest już jasna. W grudniu 2020 r. Kuba opublikował wspólne zdjęcia i ogłosił radosną nowinę.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się dziecka

Piłkarz podzielił się informacją o ciąży swojej ukochanej. Wrzucił do sieci zdjęcia, na którym stoi z modelką przy imponującej choince. Obejmuje ukochaną, składając na jej brzuchu dłonie w kształt serca. Uśmiechnięta Magda trzyma natomiast zdjęcie USG.

- Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny??❤️ Czyste szczęście, owoc naszej miłości na który oboje czekamy z niecierpliwością ? Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach ? Dziękuje Ci Madziu ❤️ jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy ?- napisał Kuba na Facebooku.

Magda Stępień zdradza szczegóły dotyczące ciąży

Ostatnio modelka podzieliła się w wywiadzie z Jastrząb Post informacjami dotyczącymi samopoczucia.

- Teraz zaczynam się czuć o wiele lepiej niż na początku. Jak każda ciąża, myślę, przebiega inaczej, moja nie była prosta z wielu względów. Ale patrząc na ten przebieg i to, co mam za sobą, to muszę przyznać, że się opłacało. Droga nie była łatwa, ale to, co czeka nas na końcu, jest niesamowite. Czuję się w 100 proc. lepiej - wyznała.

Powiedziała również o tym, czy już zaczęła przygotowywać się do porodu.

- Kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to wybierzemy się na zakupy, kupimy wszystko i to jest dla nas czas spokojny, żeby wyciszyć się i poświęcić więcej czasu sobie. To jest dla mnie wyjątkowy, nowy stan, dzięki któremu mogłam jeszcze bardziej zagłębić się w siebie. Zobaczyć, jak to jest być w ciąży. Dlatego też się trochę odłączyłam od tych social mediów. Potrzebowałam tego. Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, ja uważam, że to jest kwestia indywidualna - stwierdziła.

Modelka zdradziła także, że ma już przygotowane imię dla dziecka.

- Imiona już są wybrane, ale chce to pozostawić dla siebie. Dla dziewczynki i dla chłopca mamy wybrane i to jest kwestia na razie tajemnicy, chcemy to pozostawić dla siebie, ale są to imiona w miarę europejskie - przyznała.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka

Piłkarz Wisły Płock w sierpniu tego roku rozwiódł się z Edyta Zając, jednak już wtedy od dłuższego czasu związany był z inną kobietą. Jego wybranką została modelka i uczestniczka 5. edycji programu "Top Model", Magdalena Stępień. Choć w czerwcu przeżywali kryzys i się rozstali, po miesiącu do siebie wrócili, mimo tego że sportowiec wówczas spotykał się już z inną partnerką.

Od tamtej pory wydaje się jednak, że uczucie Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień jest stabilne, a ich relacja idzie ku lepszemu i stale się rozwija. Teraz para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Nowy rozdział w życiu Edyty Zając-Rzeźniczak. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córeczkę. "Twoja kopia, Kubuś!"

Edyta Zając-Rzeźniczak: "Moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe"

Edyta Zając o przyjaźni, sile charakteru i modelingu: "Mama przeżywała każdy mój wyjazd"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości