Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się dziecka? "Ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać"

Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się dziecka? "Ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać"

Media obiegła zaskakująca informacja! Choć związek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień wielokrotnie przeżywał wzloty i upadki, wszystko wskakuje na to, że zakochani doszli do porozumienia. Podobno postanowili założyć rodzinę i właśnie oczekują narodzin pierwszego potomka.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka

Piłkarz Wisły Płock w sierpniu tego roku rozwiódł się z Edyta Zając, jednak już wtedy od dłuższego czasu związany był z inną kobietą. Jego wybranką została modelka i uczestniczka 5. edycji programu "Top Model", Magdalena Stępień. Choć w czerwcu przeżywali kryzys i się rozstali, po miesiącu znów do siebie wrócili, mimo tego że sportowiec wówczas spotykał się już z inną partnerką.

Od tamtej pory wydaje się jednak, że uczucie Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień jest stabilne, a ich relacja idzie ku lepszemu i stale się rozwija. Tak też podał serwis Plotek.pl, informując, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Dziecko Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Dziennikarze dotarli podobno do źródła bliskiego parze, które ujawniło zaskakujące informacje dotyczące ich związku.

- Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana - powiedział informator Plotek.pl

Sami zainteresowani ani nie zaprzeczyli, ani nie potwierdzili szczęśliwych wiadomości, jednak kilka godzin po publikacji informacji umieścili na swoich Instastory wymowną fotografię. Widzimy na niej, jak piłkarz obejmuje modelkę trzymając ją za brzuch. Dodatkowo na ujęciu na wysokości pasa narysowane jest serduszko.

- Opublikowali to zdjęcie - czyli z serduszkiem na brzuchu, jak on ją ściska i potem już wszystkie portale stwierdziły, że informacja jest potwierdzona - mówiła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Czy jednak rzeczywiście jest to prawda? Czas pokaże.

Magdalena Stępień, Jakub Rzeźniczak

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0