Gwiazdy

Edyta Zając-Rzeźniczak: "Moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe"

Gwiazdy

Edyta Zając-Rzeźniczak: "Moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe"

Przez ostatni rok media rozpisywały się na temat kryzysu w małżeństwie Edyty Zając-Rzeźniczak i Jakuba Rzeźniczaka. Edyta w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, że z wielkim trudem radziła sobie z falą negatywnych doniesień na temat jej życia prywatnego. Sytuacja w życiu prywatnym zmusiła ją do podjęcie radykalnych kroków. Jakich? Z modelką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Modeling i show-biznes

Edyta Zając-Rzeźniczak jako modelka zaszła na sam top. Za granicą pracowała dla największych domów mody: Moschino, Kenzo. Pokochali ją również polscy projektanci, którzy zatrudniali ją do swoich pokazów i kampanii.

>>>Zobacz też: Edyta Zając-Rzeźniczak. Została modelką dzięki tacie

Jednak w ostatnim czasie Edyta wycofała się z życia zawodowego. Jak sama przyznaje, było to spowodowane jej sprawami prywatnymi. Jej agencja „matka” mieści się obecnie w Tel-Awiwie. Edyta spędzała tam ostatnio bardzo dużo czasu. Zając postanowiła jednak ponownie przeprowadzić się do Polski.

Widzowie mogą pamiętać Edytę z ostatniej edycji programu „Agent-Gwiazdy”. Czy Edyta planuje powrót również do show-biznesu?

Faktycznie Agent to była przygoda życia. Lubię wracać do tego wspomnieniami. Śmieję się, że gdyby ponownie dostała taką propozycję to bym ją przyjęła. Mogłabym nawet nosić wodę uczestnikom. Nie ukrywam, że ciągnie mnie do show-biznesu. Chyba byłabym hipokrytką, gdyby powiedziała, że tak nie jest. Chciałabym poza tym modelingiem coś zrobić.

Życie prywatne na świeczniku

Choć przez ostatni rok Edyta mieszkała za granicą, to polska prasa rozpisywała się o życiu prywatnym modelki. W mediach co chwila pojawiały się doniesienia, że małżeństwo Edyty i Jakuba Rzeźniczaka przeżywa poważny kryzys. Pojawiały się plotki, że piłkarz ma romans z wokalistką Candy Girl. Jaka jest prawda?

Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny. Swoje przeszłam. Przyszedł żebym to powiedziała, że moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe.

- zdradziła Edyta w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Modelka przyznała, że długo się zastanawiała nad złożeniem pozwu rozwodowego.

Takie decyzje nigdy nie są proste. I zmusiły mnie do tego pewne sytuacje i rzeczy, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam.

W czerwcu Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że ma dziecko z inną kobietą. Dziecko urodziło się, kiedy Jakub był związany z Edytą. Czy Zając wiedziała o zaistniałej sytuacji?

Tak wiedziałam, ale wolałabym się nie odnosić do tej sytuacji. Ten temat jest dla mnie wciąż trudny jako dla kobiety, żony. To też był powód mojej decyzji. Wszelkie informacje, które do mnie wtedy docierały, te spekulacje, komentarze bardzo mnie dotykały. Radziłam sobie z tym średnio, a nawet źle. Teraz już jest lepiej, wychodzę na prostą. I ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam.

Edyta dodała również, że jeżeli bardzo się kogoś kocha i w nią wierzy, to człowiek jest w stanie wiele wybaczyć.

Tak było w moim przypadku i wybaczałam do momentu, aż nie zaczęłam przekraczać swoich granic. Aż dobrnęłam do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

- podsumowała Edyta Zając-Rzeźniczak.

Co sądzisz o tym artykule?
118
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
15
30.12.2020
Magdalenal4iq
wiele szczescia w zyciu i spokoju po trudnosciach byłas Najlepsza w Tancu z Gwiazdamii XXIIII Edycji w Parze z Michałem Bartkiewiczem Zajbar
08.01.2020
Anita
Strasznie przykra historia, a takich chorych facetów jest na prawdę wielu i wykorzystują dobre kobiety do prowadzenia podwójnego życia.:(
24.09.2019
ili
Cudowna i madra dziewczyna, oby znow wyszla na prosta i byla szczesliwa.
23.09.2019
Tysia212
Wielka klasa, piękna dziewczyna, mądra, oby trafiła wreszcie ma wartościowego faceta, życzę z całego serca!
21.09.2019
Andzia
Ma klasę! Tak trzymaj dziewczyno! Facet dno!
20.09.2019
Patrycja
Piękna, mądra i utalentowana kobieta <3 życzę jej wszystkiego najlepszego :-*
20.09.2019
Hela
Powodzenia, jeszcze spotkasz mężczyznę, który będzie cię na rękach nosił!!!
20.09.2019
ania
niesamowita dziewczyna. z taką klasą opowiedzieć o czymś tak trudnym to ogromna sztuka. Jestem pod dużym wrażeniem. i widać , że sporo ją to kosztowało. zyczę jej aby odzyskała siły i wiarę w prawdziwą miłość
20.09.2019
Ola
Zuch Dziewczyna ?
19.09.2019
Aleksandrabakz
Ja ją lubię. Szkoda mi jej, widać że zestresowana. A do showbizu się pcha bo jakby nie patrzeć z tego łatwa kasa, a jest już znana więc może wykorzystać szansę. Musi sobie jakoś zarobić, wiecznie modelką nie będzie. Powodzenia!
19.09.2019
Asia
Kurcze ale ona jest naprawdę mądrą dziewczyną! bo to ze jest piekna to wiadomo nie od dziś...
19.09.2019
Pr
Edyto! Jesteś nie tylko zjawiskowo piękna, ale też bardzo mądra i twardo stąpająca po ziemi. Wspaniale byłoby widzieć Cię częściej w telewizji, bo napatrzeć i nasłuchać się nie można. Pięknie się wypowiadasz i jesteś inteligentna i skromna. Zasługujesz na własny program lub jakąś dużą propozycję, czego mam nadzieję telewizja nie przegapi. Życzę Ci jak najlepiej, walcz teraz o siebie.
19.09.2019
Dom
Piekna, mądra kobieta. Życzę ci siły!
19.09.2019
Ble
Silna, mądra kobieta.
19.09.2019
M
Piękna o mądra kobieta!
Rozwiń wszystkie komentarzy