Magda Stępień

  Modelka poprosiła o pomoc w zbiórce na operację i leczenie chłopczyka.

  Magdalena Stępnień powróciła do mediów społecznościowych, by opowiedzieć o przebiegu leczenia swojego syna. Modelka nie tylko zdradziła, jak czuje się maluch, ale też opowiedziała o tym, na co wystarczyły jej pieniądze zebrane przez internautów. - Czuję się w obowiązku poinformować o przebiegu leczenia - wyznała.

  Magdalena Stępień zorganizowała zbiórkę na leczenie synka, u którego zdiagnozowano złośliwego guza wątroby. Wiele osób poddało w wątpliwość jej sens z uwagi na zarobki ojca chłopca. Jakub Rzeźniczak postanowił odnieść się do tych uwag. Piłkarz wypowiedział się także w sprawie choroby i leczenia małego Oliwiera.

  Diagnoza, którą usłyszała od lekarzy Magda Stępień, była zatrważająca. Jej syn ma dwunastocentymetrowego guza zlokalizowanego w wątrobie. Oliwier walczy z nowotworem złośliwym. W zbiórce pomaga jej Anna Lewandowska.

  "Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby." - napisała na Instagramie. Magda poprosiła fanów o wspólną modlitwę.

  "Kilka rozstępów na brzuchu już zawsze będzie uświadamiało mnie, jak wielki cud wydałam na świat"

  Od chwili, gdy na świecie pojawił się jej syn, życie Magdaleny Stępień diametralnie się zmieniło. Po trudnym rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem modelka stanęła na nogi. Właśnie wróciła z kilkutygodniowej podróży, w której towarzyszył jej najlepszy i niezastąpiony kompan.

  Magdalena Stępień to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda najpierw w 2016 r. zasłynęła jako uczestniczka "Top Model", a później w 2020 r. ponownie jako nowa dziewczyna piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Po rozpadzie związku była modelka zdradza, co zamierza dalej. O plany na przyszłość zapytał ją Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Magdalena Stępień kilka tygodni temu urodziła syna. Oliwier jest owocem jej związku z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem. Aby odreagować ostatni stres związany z rozstaniem z partnerem i trudnym porodem, modelka wybrała się z dzieckiem w zagraniczną podróż. Nam zdradziła, dokąd wyjechała i jakie ma plany na najbliższe miesiące.

  Magdalena Stępień zapowiedziała niedawno, że na bliżej nieokreślony czas znika z sieci. Wszystko przez zawirowania w życiu prywatnym po tym, jak rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem, kiedy była na końcówce ciąży. Teraz świeżo upieczona mama wróciła do fanów silniejsza.

  Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak są obecnie jednymi z najgłośniejszych nazwisk w polskich mediach. Fotomodelka niedawno została mamą. Niestety ojciec dziecka nie był obecny przy porodzie. Związek z piłkarzem rozpadł się krótko przed przyjściem na świat małego Oliwiera. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Magda opowiedziała, jak wychowuje kilkutygodniowego synka.

  Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Fotomodelka niedawno została mamą. Niestety przy porodzie nie był obecny ojciec dziecka. Jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem rozpadł się na krótko przed przyjściem na świat małego Oliwiera. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Magda ujawniła kulisy rozstania. Zdradziła także, jak obecnie się czuje.

  Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Fotomodelka niedawno została mamą. Jej związek z ojcem dziecka, piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem rozpadł się niedługo przed narodzinami ich syna. Teraz Magda ujawniła kulisy rozstania publikując obszerny wpis w mediach społecznościowych.

  Widzowie TVN-u doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji "Top model", która szybko zaskarbiła sobie ich sympatię. Teraz jako świeżo upieczona mama udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o porodzie, trudnym połogu i samotnym rodzicielstwie. - Miałam skurcze 24 godziny, niestety Kuby nie było przy mnie. Mimo że wiedział, że się zaczęło – wyjawiła.

  Magdalena Stępień przekazała radosną nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Uczestniczka "Top model" urodziła synka i pochwaliła się jego pierwszą fotografią. Ojcem jest jej były partner, Jakub Rzeźniczak.

  Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak niedługo zostaną rodzicami. Lada dzień na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. Modelka w mediach społecznościowych, zasugerowała, że będzie samodzielnie wychowywać syna, a fani zaczęli spekulować, że rozstała się z piłkarzem. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Stępień zdradziła, jaka jest prawda.

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień są parą od ponad roku. Co prawda zakochani mają za sobą mały kryzys, ale udało im się go przezwyciężyć. Obecnie spodziewają się pierwszego dziecka. Jakie ciążowe zachcianki ma wybranka piłkarza?

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. W grudniu ubiegłego roku piłkarz podzielił się radosną nowiną w sieci, potwierdzając tym samym krążące w mediach pogłoski o ciąży swojej ukochanej. Ostatnio natomiast Magda zdradziła nieco szczegółów na temat swojego samopoczucia.

  O sekretach idealnego makijażu na szaloną sylwestrową noc Mateuszowi Hładkiemu opowiedziała Magda Stępień. Co jest podstawą dobrego wyglądu na balu sylwestrowym? Zobaczcie koniecznie!