Gwiazdy

Jakob Kosel zdradził płeć swojego pierwszego dziecka. Zrobił to w zabawny sposób

Gwiazdy

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kiedy kilka miesięcy temu okazało się, że celebryci mają się ku sobie, przez długi czas nie znikali z nagłówków portali plotkarskich. Teraz znowu jest o nich głośno. Zakochani spodziewają się dziecka. Dumny tata zdradził płeć wyczekiwanego potomka.

Jakob Kosel i Cocia Liestyle wyczekują narodzin dziecka

W życiu uczestnika Top Model, Jakoba Kosela nastąpiło ostatnio sporo zmian. Kilka miesięcy temu oświadczył się swojej ukochanej Cioci Liestyle, a chwilę później oznajmił, że jego narzeczona jest w ciąży. Teraz poznaliśmy płeć dziecka pary.

Jakub Kosel wrzucił na swój profil na Instagramie wymowne zdjęcie, którego motywem przewodnim był różowy kolor. I choć to nie musiało jeszcze niczego zwiastować, model w opisie postu wyraźnie dał znać, że do ich rodziny dołączy już wkrótce dziewczynka.

- Zamek już jest - teraz tylko czekamy na KSIĘŻNICZKĘ. Czyli nową WSPÓŁLOKATORKĘ - napisał przyszły tata.

Fani nie kryli poruszenia. W komentarzach wrzało z nadmiaru emocji.

- Tata Kosel to chyba oszaleje z miłości przy dwóch dziewczynach - napisała jedna z fanek.

- Musimy zrobić Ci szkolenie z zaplatania warkoczy! - dodała inna.

Wielbiciele Jakoba Kosela i Cioci Liestyle dopytywali także, kiedy dziewczynka przyjdzie na świat, ale na tę informację będzie dane nam chyba jeszcze trochę poczekać.

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle - kim są?

28-letniego Jakoba Kosela znamy jako finalistę 5. edycji programu "Top Model". Dał się tam wtedy poznać jako przystojny i wysportowany student AWF. Jego kariera modelingowa po udziale w programie rozwijała się. Na swoim koncie ma też m.in. rolę Martina Kossowskiego w serialu "Na Wspólnej". Razem z Karoliną Pisarek prowadził "Top Model. Front Rowe", w którym zabierał widzów TVN za kulisy lubianego show.

Związek Jakoba Kosela z Ciocia Liestyle wyszedł na światło dzienne w kwietniu bieżącego roku. Wtedy to na profilu influencerki pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak daje modelowi czułego całusa. Jako że świętował on wtedy urodziny, nie obyło się również bez życzeń dla niego.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jakub Kosel wspomina maturę: Żeby uzyskać 30 proc. nie trzeba być geniuszem, jestem oburzony, jeśli słyszę, że ktoś nie zdał

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości