Jakob Kosel

  Jakob Kosel

  W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że zamiast na wyjazd z rodzicami, woli udać się na urlop z rówieśnikami. To duże przeżycie zarówno dla dzieci, jak i rodziców, ale też spory krok do osiągnięcia samodzielności i niezależności. A jak wyglądały pierwsze samotne wakacje gwiazd? O tym w Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli Olga Borys, Jakob Kosel oraz Krzysztof Skiba.

  Choć ostatnio Jakob Kosel skupia się na wychowywaniu dziecka oraz opieką nad partnerką, tęskni za swoją pracą. W mediach społecznościowych opublikował właśnie zdjęcie z wybiegu i zaskoczył fanów. Internauci twierdzą, że kilka lat temu nie przypominał samego siebie.

  Jakob Kosel i Ciocia Liestyle są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kiedy kilka miesięcy temu okazało się, że celebryci mają się ku sobie, przez długi czas nie znikali z nagłówków portali plotkarskich. Teraz znowu jest o nich głośno. Zakochani spodziewają się dziecka. Dumny tata zdradził płeć wyczekiwanego potomka.

  Jakob Kosel zajął trzecie miejsce w piątej edycji "Top Model". Po programie zdecydował się na pracę w modelingu. Jak rozwija się jego kariera? Z iloma agencjami zagranicznymi jest związany? Komu kibicuje w siódmej edycji "Top Model"? Niedawno Jakob zagrał w serialu "Na Wspólnej". Czy chce związać się z branżą filmową na dłużej?

  Dziś wieczorem o 21.30 pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Top Model". W nowej edycji będą obowiązywały nowe zasady. Bez zmian pozostaje skład jurorski oraz prowadzący. Na sesji zdjęciowej z jurorami i gospodarzem show spotkał się Mateusz Hładki. Jak program "Top Model" zmienił życie Kasi Sokołowskiej, Michała Piróga, Joanny Krupy czy Marcina Tyszki? W tym sezonie będziemy mieli szansę zobaczyć też niepublikowane fragmenty, kulisy i tajemnice programu. Wszystko dzięki Barbarze Pasek i Jakobowi Koselowi, którzy o swojej pracy opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Czasami dostajemy nietrafione prezenty. Co z takimi podarunkami można zrobić? Radzili: Jakob Kosel, Dawid Woliński i Sabrina Pilewicz. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Świat modelingu ciągle zdominowany jest przez kobiety. Najlepsze modelki zarabiają nawet cztery razy więcej niż ich koledzy po fachu. Dlaczego tak jest? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to Dawida Wolińskiego oraz modelów: Jakoba Kosela i Adriana Włodarskiego. Ile trwa kariera modela? Jak dbają o swoje ciało i urodę? I czy mają życiowy plan B?

  Weronika Książkiewicz była swego czasu porywcza. Jaka jest obecnie? Czy rzuca jeszcze talerzami? A czy włoski temperament mają: Agnieszka Włodarczyk, Patricia Kazadi, Dawid Woliński i Jakob Kosel? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakob Kosel był w finałowej trójce 5. edycji Top Model. Mimo, że nie wygrał programu jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. A wszystko to dzięki zdrowemu stylowi życia i prawidłowemu odżywianiu. Tego nauczyła go jego mama Krystyna, która dziś towarzyszyła mu w kuchni Dzień Dobry TVN.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli uczestnicy poprzednich edycji Top Model: Jakob Kosel i Michał Baryza. Czy nie wygrywając programu można osiągnąć sukces w modelingu? Jak zmieniło się życie Jakoba i Michała po programie? Czy pracują w zawodzie? I jakie mają rady dla osób marzących o karierze w modelingu?

  Jesienią na antenie TVN zobaczymy nową edycję "Top Model". Okazuje się, że w castingach udział weźmie siostra Jakoba Kosela, uczestnika poprzedniej edycji. Czy popularny brat wybiera się z nią na casting? Jakie ma rady dla Julki? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakob Kosel był jednym z finalistów ostatniej edycji Top Model. Choć nie wygrał programu jego kariera nabiera rozpędu. Przez obowiązki zawodowe Jakob musiał zrobić sobie przerwę na uczelni. Czy z tego powodu nie żałuje udziału w programie? I czy był rozczarowany wynikiem widzów?

  Jakob Kosel to finalista ostatniej edycji "Top Model". Okazuje się, że uczestnik programu nie jest singlem. Jakob na ostatnim evencie pojawił się z dziewczyną. Czy jego partnerka odnajduje się w show-biznesie? Czy jest zazdrosna o przystojnego modela? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Finaliści 5. edycji Top Model Karolina Pisarek i Jakob Kosel wzięli udział we wspólnej ślubnej sesji fotograficznej. Zdjęcia wykonywał Marcin Tyszka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przypatrywała się temu wydarzeniu.