Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Ostre spięcie na Pandorze. "Traktowałeś kobietę jak psa"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Trudne pytanie do Konrada na Pandorze
"Hotel Paradise 5". Trudne pytanie do Konrada na Pandorze
wideo 2/4

Wielkimi krokami zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie. Uczestnicy mają ostatnią chwilę, by zbliżyć się w swoich parach i zagwarantować sobie przetrwanie w programie. Podczas Pandory w ogniu pytań znajdzie się Konrad. Z kolei Oliwia i Kuba przeżywają kryzys w związku.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 45. odcinku?

Uczestnicy będą kontynuować filmowe zadanie. Mają nakręcić jeden dzień ich pobytu w "Hotelu Paradise". Jednak zanim przystąpią do nagrań, muszą ustalić, kto będzie reżyserem, a kto wcieli się w prowadzącą Klaudię El Dursi. Niektórzy mieszkańcy będą chcieli przejąć inicjatywę i grać pierwsze skrzypce. Czy przez to dojdzie do nieporozumienia?

Nadchodzi Rajskie Rozdanie, więc obecny singiel, Konrad, dostał możliwość, by pójść na romantyczną randkę z jedną z dziewcząt. Niewiele myśląc, wybrał Anitę, ponieważ to właśnie z nią ma ostatnio najlepszy kontakt. Na spotkanie sam na sam wybiorą się również Grzegorz i Laura. Co sobie wyznają? Czy Grzesiek widzi siebie i Laurę w finale?

"Hotel Paradise 5". Trudne pytania na Pandorze

Po zabawie w filmowców i egzotycznych randkach przyjdzie czas na mocny moment w "Hotelu Paradise". Konrad zostanie oskarżony o to, że nie okazuje kobietom szacunku, ponieważ już niejedna dziewczyna płakała z jego powodu w programie. Kiedy zacznie się tłumaczyć, znów wywiąże się nerwowa dyskusja.

- Traktowałeś kobietę jak psa, chociażby Laurę na sznurze - powie Marika, odnosząc się do zadania, w którym pary przez 24 godziny były ze sobą połączone sznurem.

- Sprawa ze sznurem została wyjaśniona, także nie powinnaś się do tego wtrącać - odparował Konrad.

W relacji Oliwii i Kuby nie dzieje się najlepiej. Nie milkną też echa ich namiętnej nocy w sypialni. Czyżby uczestniczka powoli zaczynała żałować tego, co między nimi zaszło?

- To, co ja tutaj zrobiłam, to jest duże. To jest po prostu za duże. (...) I to mnie bardzo boli. Nie to, co się dzieje teraz, tylko to, że ja tak komuś zaufałam. Wiecie o co chodzi? - powiedziała ze łzami w oczach Oliwia do Jaya i Elizy.

Po Pandorze uczestnicy przeżyją szok. A to za sprawą niespodzianki kryjącej się w skrzynce. Jedno z pytań wywróci życie hotelu do góry nogami… Co się wydarzy? Tego dowiemy się w najbliższym odcinku.

"Hotel Paradise 5". Oliwia zawiodła się na Kubie?
"Hotel Paradise 5". Oliwia zawiodła się na Kubie?
Duże emocje w "Hotelu Paradise". Dlaczego Oliwia zaczęła płakać?

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości