Kinga Zawodnik wyprawiła mamie urodziny. Tort, 55 róż i koncert

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Urodziny mamy Kingi Zawodnik
Urodziny mamy Kingi Zawodnik
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kinga Zawodnik zorganizowała swojej mamie wymarzone 55. urodziny. Impreza rozpoczęła się mszą św. w pobliskim Kościele, a później solenizantka przejechała limuzyną na imprezę, na której czekało mnóstwo atrakcji. Niespodziankę Pani Teresie zrobiła także dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska.

Wymarzone urodziny mamy Kingi Zawodnik

Kinga Zawodnik spełnia nie tylko swoje marzenia, ale także swojej mamy. Zorganizowała dla niej 55. urodziny w naprawdę wielkim stylu. Wszystko było niespodzianką, a Pani Teresa do ostatniej chwili nie wiedziała, co się wydarzy.

"Inspirujące kobiety"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter

- Nie spodziewałam się absolutnie. To jest taka cicha niespodzianka, że nic nie wiedziałam. Dzieci zorganizowały mi w cichaczu. Dziś dzieci tylko tyle mi powiedziały: "mama, masz założyć suknię i być gotowa na godzinę 17:30". Naszykowałam się, wychodzę z domu, podjeżdża piękna limuzyna. A co dalej ta moja szalona córcia nie wiem, znając ją to będzie coś szalonego - powiedziała mama Kingi Zawodnik w rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl.

Jedną z niespodzianek był także występ ulubionego artysty Pani Teresy. Specjalnie na tę uroczystość przyjechał Mateusz Mijal. Wręczył solenizantce 55. czerwonych róż.

- Kiedy Kinga zadzwoniła do mnie i powiedziała, że to będzie taka niespodzianka dla mamy to też bardzo się wzruszyłem, że mama jest moją fanką, i że słucha moich piosenek. Poza tym mieliśmy okazję poznać się na urodzinach Kingi i jakiś taki fajny klimat złapaliśmy - powiedział Mateusz Mijal, wokalista.

Kinga Zawodnik spełniła 4 życzenia mamy

Kinga Zawodnik w trakcie 55. urodzin swojej mamy chciała spełnić jej marzenia. Udało się wszystko zorganizować według życzenia.

- Moja mama jest taką zwykłą prostą kobietą, którą kocham nad życie. Chciała przede wszystkim spędzić urodziny w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Udało się. Chciała otrzymać w prezencie bukiet z 55 róż, tyle ile ma lat. Też się udało. Chciała również mieć taką fajną przejażdżkę, więc wymyśliłam przejazd fajną limuzyną. Też jej się marzył, bo zobaczyła u mnie na urodzinach, koncert - wyliczała Kinga Zawodnik.

To był debiut Pani Teresy przed kamerą. Do tej pory fanki Kingi Zawodnik mogły jej mamę tylko usłyszeć w trakcie relacji w mediach społecznościowych, które prezenterka publikuje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości