Gwiazdy

Gwiazdy ruszyły na grzybobranie. Poznaj idola po jego zbiorach

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Jesień zagościła już na dobre w polskich lasach. A wraz z nią pojawiły się piękne kolory i uwielbiane przez wszystkich grzyby. Sandra Hajduk-Popińska w gąszczu mediów społecznościowych wytropiła największych miłośników tych leśnych przysmaków.

Gwiazdy kochają grzyby

Grzybiarze nie mają prawa narzekać. Tegoroczna jesień to prawdziwy raj dla miłośników leśnych wędrówek. Media społecznościowe zalała fala relacji wprost z grzybobrania. W związku z tym, że przed Sandrą Hajduk-Popińską żadna strona show biznesu nie ma tajemnic, możliwe stało się wkroczenie na leśne ścieżki z gwiazdami szklanego ekranu.

Okazuje się, że miłośniczką plonów leśnego runa jest Małgorzata Foremniak, która swoimi zbiorami pochwaliła się na Instagramie. Do tego grona zaliczają się również Agnieszka Dygant, Joanna Jabłczyńska i Joanna Szroeder oraz niekwestionowana królowa kuchni, czyli Magda Gessler, która nie tylko wie, jak zbierać grzyby, ale też ma w zanadrzu niejeden przepis na wyśmienite dania pełne wyjątkowego aromatu.

Dania z grzybami

Żeby nie było zbyt prosto, Sandra Hajduk-Popińska przygotowała specjalny quiz, w którym Małgorzata Ohme i Marcin Prokop musieli odgadnąć personalia gwiazdy wyłącznie po fragmencie fotografii. Przy okazji okazało się, że również prowadzący Dzień Dobry TVN są wielbicielami wyjątkowego smaku. - Wczoraj kupiłam borowiki - zdradziła Małgorzta Ohme. - Zrobiłam je z tagliatelle z borowikami, oliwą truflową i indykiem. To bardzo prosty przepis. Było przepyszne. Mój syn zapytał, czy może zjeść na kolację i na śniadanie. Dodanie winka, czosnek, cebula i oliwa truflowa, ona daje wszystko - powiedziała z zachwytem. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości