Gwiazdy

Ewa Farna na rajskich wakacjach. Mąż artystki wykazał się kreatywnością. "Idę umyć ręce, wracam a tu taka sytuacja"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Ewa Farna od długiego czasu marzyła o wypoczynku. Mąż wokalistyki udowodnił, że zawsze może na niego liczyć. W czasie pandemii, gdy podróżowanie nie jest wskazane, Martin Chobot urządził Ewie rajską plażę… w domu. Egzotycznymi zdjęciami gwiazda podzieliła się z fanami w sieci.

Kreatywność na wagę złota

Pandemia na ponad rok zamknęła nas w domach. Praca zdalna, brak ruchu i zajadanie stresu odbiły się nie tylko na wadze, ale i naszym samopoczuciu. Chyba każdy ma już dość siedzenia w domu i fantazjuje o rajskich wakacjach. Takie marzenia miała także Ewa Farna. Artystka zdradziła w sieci, że od dłuższego czasu próbowała namówić męża na wyjazd.

- Chciałabym już gdzieś wyjechać, jesteśmy cały rok zamknięci w domu, już mam tego dosyć. Wiesz, palmy, dzieciak w piachu na plaży, my drineczek w ręku… – mówiła wokalistka do męża.

Martin momentalnie wybił małżonce ten pomysł z głowy. - Ale nie możemy teraz odwiedzić nawet rodziny w kraju - takie obostrzenia są, a ty chcesz jechać gdzieś na drugi koniec świata - tłumaczył. Ewa nie odpuszczała - Ale tutaj chyba i tak statystycznie najgorsza sytuacja, a wiesz, wszyscy na tym Instagramie się chwalą Dubajem czy Kanarami, też bym tak chciała kurde – kontynuowała Ewa.

Mąż artystki, by poprawić jej humor, stanął na wysokości zadania. Martin Chobot wymyślił idealny sposób, by nie tylko spełnić marzenie żony, ale także zapewnić bezpieczeństwo całej rodzinie. Muzyk zorganizował więc plażę w domu.

Idę umyć ręce, wracam a tu taka sytuacja. Dubaju nie ma, ale cóż, doceniam chęć

- napisała Ewa.

Fani komentują

Nowy post Ewy rozbawił wszystkich internautów. Fani pod zdjęciem zostawili mnóstwo komentarzy, w których to doceniali kreatywność i poczucie humoru męża wokalistki. Na jednym ze zdjęć z rajskiej plaży widać także synka wokalistki. Co ciekawe, chłopiec wystąpił w ciepłej kurtce, butach i czapce, podczas gdy jego mama pozowała na leżaku w letniej sukience.

- Dobre – napisała Maffashion

- Dowód na to, że wszystko można, trzeba tylko chcieć. Macie zaj***** poczucie humoru

- Mistrzostwo - komentowali fani.

Ewa Farna o rodzinie i przymusowej przerwie od pracy

Zobacz także:

Ewa Farna w odważnej stylizacji - wokalistka zachwyca nową sylwetką. "Petarda!"

Ewa Farna porównała swoje zdjęcia z filtrem i bez. "Na obu piękna"

Ewa Farna odsłoniła nogi. Mąż gwiazdy nie mógł powstrzymać się od czułego gestu

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości